31 Temmuz 2017

Kablo Net Wireless Sorunu!

Hala eski devlet mantığı ile hizmet veriyorlar. 3 gündür verdiğiniz modemdeki wireless'te sorun var diyorum. Isınınca kilitleniyor, her yarım saat veya 1 saate bir reset atıyoruz sonra düzeliyor diyorum. Kimse dinlemiyor dahi. 2 teknik kişi geldi, gözleri çatık bize bu saatte niye mesai yazılmış modunda hiç dinlemeden bağırıp çağırıp gittiler. Şaka gibi. Bu nasıl hizmet? Yapamayacaksanız yapmayın! 24 ay taahhüt verdiğime bin pişmanım. Teknik gelip telefonu ile bağlanıyor ahanda çalışıyor yalan söylüyorsunuz modunda yalanlamaya çalışıyor. Benim canım sıkıldı. Canım sıkılınca da Teledünya (Türksat) 'ı arıyorum bir adam yollayın diyorum. Bu ne saçmalık? Verdiğiniz sözü tutamadığınız için aboneliğimi iptal edeceğim ve abone olduğum günden beri tüm ödemeleri geri talep edeceğim. Uğraşamam sizin çalışma modeliniz ile. Netmaster saçma sapan bir modem. Nasıl bu kadar kötü satın almanız var?

Abdullah 362 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah06 Ağustos 2017

  Ekte göreceğiniz üzere telefon ile görüşemedik Netmaster firması ile. Bari Forum doldurarak göndereyim dediğim ekte bulunan resimde görüldüğü üzere sitede de hata veriyor ve formu gönderemiyoruz. İsim ve Soyad girdiğimiz halde doldurun diye saçma bir uyarı veriyor. Yani müşteri olarak ne kadar mağdur edilebilirim hesabını yaptığımda ise bu kadarıda pes artık diyorum.

 • Abdullah06 Ağustos 2017

  Sorunum devam ediyor. Televizyonunuzu kullanmayın frekansları bozuyor diye garip bir şey söyleyip gittiler. Oysa televizyon da kapalı ve kullanmadığım halde bu wireless sorununu yaşıyorum. Bir süre sonra ısınıca sorun çıkıyor diyorum, bariz modem sorunlu. Bunu neden ısrarla kabul etmiyorsunuz? Bu modemleri kullanan herkes neredeyse şikayetçi. Neden bir çözüm geliştiremiyorsunuz? Ayıplı mal sattınız herkese şimdi işin içinden çıkamıyorsunuz. Garip garip çözümlerle kendinizi motivasyon ediyorsunuz. Yoksa bize yardım ettiğiniz için değil. Sorunum devam ediyor diyorum, siz biz çok motivasyon olduk diyorsunuz. Kurumsal gözükmek için iyice saçmalama durumları oluşmaya başladı.

 • Kablo Net Temsilcisi06 Ağustos 2017

  Sayın Abonemiz; 9019415 nolu şikâyetinize istinaden TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. 05-08-2017 Tarihinde saat 09:45'de oluşturulan arıza kaydınız ile ilgili teknik ekiplerimiz gereken müdahale işlemleri gerçekleştirdikten sonra modem firması ile görüşüldüğünü daha sonrasında modem arayüz ayarının yapılarak hız ve ping testi sonuçlarının tarafınıza iletildiği tespit edilmiştir. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi05 Ağustos 2017

  Sayın Abonemiz; 9019415 nolu şikâyetinize istinaden 24984262 numaralı arıza kaydınız oluşturulmuştur. Arıza kaydına istinaden ekiplerimiz arıza kaydının bırakıldığı saat üzerinden en geç 5 saatte müdahaleyi bina dağıtım kutusu üzerinden veya gerekirse evinizden gerçekleştirecektir. Modeminizin açık konumda bırakılması rica olunur. Arıza kaydının sonuçlanmasına müteakip tarafınız ile tekrar irtibata geçilecektir. Saygılarımızla

 • Abdullah04 Ağustos 2017

  Sallayıp yine gittiler. Hizmet sıfır. Müşteri memnuniyetsizliği %100 olması için çok çabalıyorlar. Bilişim sektörü bu kadar kötü olamaz. Hele bu bir ısp firması ise...

 • Abdullah02 Ağustos 2017

  Kimse gelmedi? Arayan soran olmadı.

 • Kablo Net Temsilcisi02 Ağustos 2017

  Sayın Abonemiz; 9019415 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi edinilerek belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Ağustos 2017

  Sayın Abonemiz; 9019415 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Ağustos 2017

  Sayın Abonemiz; 9019415 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön