11 Ekim 2018
Yorum Yap
#11016087

Kablo Net Sorun 3 Aydır Çözülemedi!

Temmuz/2018 de Kablo Net tarafından taahhüt yenilenmesi amacıyla arandım. Arayan vatandaş "size 4 adet vizyon kanalını açalım, internetinizi 24 megabite yükseltelim dedi. " Bu teklif ile 49 lira ödediğim faturamın 68 liraya yükseleceği bilgisini verdi. Kabul ettim. Fakat evde kullandığım mevcut modemimin değişmesi gerektiğini söyledi ve ertesi güne servis kaydı açmak istedi. O anda şehir dışındaydım be 3 gün sonra İstanbul'da olacağımı söyledim. Pazartesi günü için teyitleştik ve telefonu kapadık. Lakin pazartesi ne gelen oldu ne giden.


Çağrı merkezini aradığımda kampanyaya dahil edildiğimi fakat servis kaydının kurum talebiyle iptal edildiği bilgisini aldım. Ve Zorlu kavga bu noktada başladı. Modem kaydı açıp cihazı bana getirmeleri bir haftayı buldu. Bu bir haftalık süre içinde kullandığım internet ve uydu hizmeti için tarife dışında ücretlendirildim. Çağrı merkeziyle onlarca kez yaptığım her görüşmede şikayet kayıtları açıldı inceleme istendi ama sonuç ilk fatura 92.5 TL, ikinci faturam 105 TL. Çağrı merkezi hala tarife dışında ücretlendirildiğimi söylüyor. Ödesem keriz yerine konmuş olacağım ödemesem faiz işleyecek.


Kurumunuzla yaptığım her görüşme de inceleme kaydı açalım cevabı alıyorum ama inceleyen de yok sonuçta yok. Faturalar katlaya katlaya büyüyor. 68 TL ödemem gereken faturaya 105 TL tahakkuk etmesi kabul edilebilecek gibi bir durum değil. Beni temmuzda ilk arayan vatandaşın yapmış olduğu hatayı bunca şikayet kaydıma rağmen Ekim ayı sonunda hala düzeltememiş olmanızın, siz faturayı yatırın fazla ödediğinizi ilerde faturanızdan düşeriz teklifinizin yaptığınız haksızlığı hafifletme çabası olduğu aşikar.


Sizin 3 aydır kasıtlı olarak çözmediğiniz sorunu ben artık yasal yollarla çözeceğim. Bundan sonrasıyla siz uğraşın ben yoruldum. Ayrıca bana taahhüdüm dışında yaşatmış olduğunuz mağduriyetler ve tamamen kurumuzun kusurlu olması nedeniyle sözleşmemi tek taraflı fesih etme hakkı doğduğunu hatırlatır en kısa süre içinde sorunu çözemediğiniz takdirde aboneliğimi iptal edeceğimi de müjdelerim.

Nihan Nihan 378 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi11 Ekim 2018

    Sayın Abonemiz; 11016087 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında 4089267 nolu kayıt numarasıyla ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi11 Ekim 2018

    Sayın Abonemiz; 11016087 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler