14 Ocak
Yorum Yap
#11444166

Kablo Net Size Özel Fiyat Kandırmacası!

Kablo Net aboneliğimi yenilemem için defalarca arayıp size özel diyerek, normal fiyatı 39.99 TL olan kampanyayı 36 TL dedi ve bu şekilde aboneliğimi yeniledim. Yeni aboneliğimin ilk ayında anlaşıldığı gibi faturam 36 lira geldi. İkinci faturam geldiğinde ise eski müşteri olduğum için bana özel diye söylenen 36 lira yerine normal paket fiyatı olan 39.99 TL'lik fatura bedeli yansıtıldı.


Aboneliğimi yenilemem için size özel 36 liradan yansıtılacak dediğiniz için taahhüdümü yeniledim. 27 Aralık 2018'de ki şikayetim halen çözüme kavuşturulmadı. Yıllardır Kablo Net (yeni adıyla Kablo Net) müşterisiyim. Şu ana kadar çok mağduriyetim oldu ve artık yeter daha fazla haksızlık yapılmasına müsaade etmiyorum. Konu burada 4 lira değil, 24 ayda 96 lira yani iki buçuk aylık internet bedeli de yapsa konu aboneliğimi yenilemem için onlarca kez arayıp 36 liradan size özel dediniz ve bu sorunu düzeltmek zorundasınız.

Zehra Zehra 376 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Zehra11 Şubat

  Kablo Net aboneliğimi yenilemem için size özel diye indirimli kampanya teklifi yaptı. Yapılan teklifin içeriğine göre 33.99 TL fatura gelmesi gerekiyordu. Üç aydır her fatura için yanlış kesilen 6'şar liralar ödenip, yeni faturam düzeltilecekti. Fakat söze gelince tamam düzeltilcek icraate gelince ortada netice yok. Kablo Net yanlış bastığı faturayı düzeltmeyip şu an bilerek oyalıyor. 10 yıllık müşterisine böyle bir sorumsuzluk kabul edilemez. Abone yapmak için bir günde 16 kez arayan siz, 3 aydır paramı iade edip, faturamı düzeltmedi.

 • Zehra11 Şubat

  Aradan bir ay daha geçti ve hala inceleniyor, öyle mi?

 • Zehra16 Ocak

  Üzerine yeni bir fatura daha geldi nakil ücreti de içerisinde 42 TL. Bana özel diye aboneliğimi tekrar yeniledim ve bu sorunu mutlaka çözmelisiniz. Hiçbir şekilde bu aldatmacanın arkasını bırakmayacağım, mesajımı gereken yetkiye sahip kişiye iletmeniz gerekir. Buraya müşteri temsilcisi cevap olsun diye bir şeyler yazarak maalesef sorun çözülmüyor. Şikayetimi yetkili kişiye iletin. Daha sonra şikayetime bakacak yetkili kişi, zamanında bana neden iletilmedi diye siz çalışan müşteri temsilcilerini suçlu bulabilir.

 • Kablo Net Temsilcisi16 Ocak

  Sayın Abonemiz; 11444166 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında 5297239 nolu kayıt numarasıyla ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi14 Ocak

  Sayın Abonemiz; 11444166 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler