05 Kasım 2017
Yorum Yap
#9757990

Kablo Net Rutin Kesinti Problemi Yaşanması!

Sarıyer - Huzur Mahallesi'nde ayın en az 6-7 gününde rutin olarak bağlantımız uzun süreli olarak kesiliyor. En son 4 Kasım 13:30 itibari ile giden internet hatlarımız maalesef yaklaşık 24 saat geçmesine rağmen hala çalışmıyor. Arayıp arıza kaydı açtırmaya çalıştığımızda ise genel arıza var diyerek kayıt alamadıklarını belirtiyorlar. Arıza kaydı açamıyorsunuz, şikayet edemiyorsunuz sadece genel arıza var çözülürse bilgilendiririz diyorlar fakat faturalar düzenli olarak kesiliyor, ödemeler düzenli olarak alınıyor. Onlarda hiçbir sorun yok. Kablo Net kullandığımıza pişman olduk şimdi değiştirelim deseler bir dünyada taahhüt masrafı çıkartacaklar. Nereden bakarsanız bakın Kablo Net pişmanlıktır.

Harun Harun 224 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Harun05 Kasım 2017

    24 saattir aldığımız tek açıklama, Tüketici Mahkemesi ve BTK kanalı aracılığı ile sağlıklı ve düzgün açıklama istemekten başka bir çaremiz kalmadı galiba. 1 yıldır hiç gelmeyen bu açıklamalardan yıldık.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Kasım 2017

    Sayın Abonemiz; 9757990 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler