sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Kablo Net Ping Değerleri!

Fatih Fatih1 hafta önce

Yaklaşık 1 haftadır saat 8'den 12'ye kadar sürekli ping yükselmesi oluyor download ve upload değerlerim de biraz düşüyor ama genel olarak her gün düzenli olarak akşam 8-12 arası ping sorunu yaşıyorum genel bir bakım mı var? Müşteri hizmetlerine ulaşmakta çok zor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fatih 1 hafta önce

Bugünkü speedtestim

profile-icon Fatih 1 hafta önce

Ben küçükyalıda oturuyorum bostancıda aynı interneti kullanan arkadaşıma bu olmuyor

profile-icon Fatih 1 hafta önce

Sorun hala devam ediyor.

profile-icon Fatih 1 hafta önce

Her gün aynı saat aralıklarında başlayıp aynı saatte mi bitiyor bu yoğunluk umarım çözersiniz bu ping sorunu şu an bu mesajı yazdığım saatlerde tekrar başladı ping sorunu

Kablo Net Logo Kablo Net 1 hafta önce

Sayın Abonemiz Beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp, taleplerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak en öncelikli hedefimizdir. Bu doğrultuda, sizden aldığımız bu kıymetli geri bildirimi değerlendirerek konu hakkında gereken önlemleri alacağız. Son dönemde ülkemizde meydana gelen salgın sebebiyle hatlarda aşırı kullanım kaynaklı yoğunluk yaşanmaktadır. Duyarlılığınız ilginiz için tekrar teşekkür ederiz.

Kablo Net Logo Kablo Net 1 hafta önce

Sayın Abonemiz; 13925093 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, mutlu günler dileriz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler