04 Ocak
Yorum Yap
#9981460

Kablo Net Personelinin Kabalığı!

1- 2 aydır internetle ilgili bağlantı problemi yaşamaktaydık internete giriş yapamıyorduk konu ile ilgili müşteri temsilcisiyle görüşüp gerekli işlemleri telefondan yaptık fakat problem düzelmedi daha sonra tekrar görüşüp ilgili arkadaşları yönlendirip modemi kontrol edilmesi gerektiğini söyledi. Arkadaşlar geldi fakat son derece kaba umursamaz tehdit edercesine konuştu. Hiç kontrol etmeden tahmini bilgisayarınız arızalıdır modemin 2 yıl garantisi dolmuş yenisiyle değiştirmeniz gereklidir diye bilgiler verildi, yardım edilmediği ve ben boşa para ödediğim için çıkmak istediğimi söylediğim de çıkın efendim diye cevap verdi. Ve bütün şifre işlemlerimizi bize bilgi vermeden değiştirmiş. Ayrıca evden çıkıp aşağıya indiğinde gel aşağı gibi tehdit vari konuştu. Apartman yöneticisiyim ve bütün daireleri Kablo Net'e ikna etmiştim şimdi hepimiz çıkmak istiyoruz.

Erol 404 Okunma

Cevaplar

 • Erol27 Şubat

  04-01-2018 yapmış olduğum şikayetim üzerine gelip yapılan arızamın tekrar 1-5 ayın içinde tekrar etti tekrar arıza kayıtı yaptırdım kısa süre içinde telefonla cevap verildi fakat evden hiç kontrol edilmeden gene modemin değişmesi gerektiğini ve ücretli olarak değişmesi lazım geldiğini bildirdiler ben bu modemi aldığımdada 10mpikseldi neden şimdi 10mpiksele olmuyor ve alır isem 2 yıl taahhütlü hem de ücretli diyorlar sayın yetkili benim taahhüdüm Nisan ayında doluyor bu aya kadar üçretsiz benim sorunumu çözülmezse 15 yıllık aboneliği üzülerek iptal ettireceğim bilgilerinize (not arıza talebiniz çözüldü diye bana e. Mail gönderildi benim sorunum çözülmedi)

 • Erol05 Ocak

  Çok teşekkür ederim kısa zaman dönüş yapıp sorunum çözüldü tekniksiyen arkadaşımız emre beye çok teşekkür ederim sorunumu dinleyip güzel bir şekilde yaptı sayın yetkililere çok teşekkür eder saygılar sunarım

 • Erol05 Ocak

  Çok teşekkür edrim kısa zaman dönüş yapıp sorunum çözüldü tekniksiyen arkadaşımız emre beye çok teşekkür ederim sorunumu dinleyip güzel bir şekilde yaptı sayın yetkililere çok teşekkür eder saygılar dilerim

 • Kablo Net Temsilcisi05 Ocak

  Sayın Abonemiz; 9981460 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza gerekli bilgi aktarılmıştır. Şikâyetiniz ile ilgili iletmiş olduğunuz konuya istinaden TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi05 Ocak

  Sayın Abonemiz; 9981460 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler