05 Eylül 2017
Yorum Yap
#9328665

Kablo Net Memnuniyetsizliğim!

Uydunet kullanıcısıyım Kablo Net ile birlikte paket olarak aldım. Film izleyemiyorum internet çok yavaş. Arıza bildirimi yaptım gelip kablodan deyip gittiler. 10 gündür sürekli TV sinyali yok, internet yok arıyorum genel arıza yapacak bir şey yok deyip geçiyorlar. Aylıkta fatura kesmeyi biliyorlar. Taahhüt olmasa yarın kapatırım. Şimdi taahhüt farkı ödemeden kapatmanın yollarını arıyorum.

Ömer Ömer 747 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi05 Eylül 2017

    Sayın Abonemiz; 9328665 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmış olup daha sonrasında tarafınız ile irtibata geçilerek konu hakkında detaylı bilgilendirme gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Tarafınız ile yapılan görüşme sonucunda sinyal değerlerinizin ideal aralıklara getirildiği tespit edilmiştir. Kablotv Altın Sinema Paketiniz 1 ay boyunca promosyon olarak hattınıza tanımlanmış bulunmaktadır. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı05 Eylül 2017

    Yetkili arayıp düzeltme ayarları yaptığını ve özür mahiyetinde 1 aylık sinema paketi tanımladığını söyledi. Evime gittiğimde kontrolünü yapacağım. İlginiz için çok teşekkürler.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Eylül 2017

    Sayın Abonemiz; 9328665 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler