30 Nisan #10382363

Kablo Net Kablonet'in Bıktıran Çözümsüzlüğü!

Neredeyse 3 ay oldu şikayet üzerine 2 kere gelmelerine rağmen bir çözüm bulamadan gittiler. Sıfır bina olmasına rağmen apartman içinden kablo çekilmez gibi şeylerle çözüm sunmadan gittiler. Süreç bizi çok yordu ve çok sıkıldık. Çözüm istiyoruz artık.

Gozde 1.669 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi02 Mayıs

  Sayın Abonemiz; 10382363 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete neden olan altyapı talebinize istinaden gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgilendirilme yapılacağı bilgisi iletilmiş bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Gozde01 Mayıs

  Yetkili geldi fakat bana olur veya olmaz diye bilgi verilmedi yani sonuç?

 • Kablo Net Temsilcisi30 Nisan

  Sayın Abonemiz; 10382363 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi30 Nisan

  Sayın Abonemiz; 10382363 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön