18 Temmuz
Yorum Yap
#10679318

Kablo Net İnternetim Yok!

Kablo Net ödenmemiş borcum olmamasına rağmen sabah 10:00 'dan beri internetim yok. Konu ile ilgili sabahtan beri müşteri hizmetlerini arama rağmen sistemsel bir problem olduğunu birkaç saate tekrar aramamı söylüyorlar. Hala bir cevap alamadık. Nezaketen kendilerinin arayacaklarını söyleseler daha mutlu edici olur. Bunu bir geri bildirim olarak söylüyorum. Problemin çözümü ile ilgili desteğinizi rica ederim.

Yener 304 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi18 Temmuz

  Sayın Abonemiz; 10679318 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete neden olan arızanın sistem üzerinden yapılan müdahaleler neticesinde giderilmiş olduğu bilgisi iletilmiş bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Yener'in Teşekkür Mesajı18 Temmuz

  Müşteri Hizmetlerinden Hayriye Hanim'a dönüş hızlarında ötürü ve problemime ürettikleri çözümden dolayı teşekkür ederim. Tebrikler 👏

 • Yener18 Temmuz

  Çağrı merkezinden Hayriye Hanım, apt. Otomatlarının kontrolünü yapmamı söyledi, kontrol ettiğimde, otomat şalterinin atmış olduğunu fark ettim. Öngörüsünde ve ilgisinden ötürü hanımefendiye teşekkür ederim. Problem çözülmüştür. Teşekkürler

 • Kablo Net Temsilcisi18 Temmuz

  Sayın Abonemiz; 10679318 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler