17 Temmuz 2017

Kablo Net İnternet Yavaş 1 Aydır Eve Gelmiyorlar!

Uydunet'i 1 aydır arıyorum, eve gelmiyorlar kesinlikle, yalan söylüyorlar geldik adreste yoktunuz diye. Adreste yoksam bile telefonum belli 1 defa aranmadım. Bakırköy'deki teknik servis elemanları iş yapmamak için her şeyi yapıyorlar. 1 aydır eve gelmeyen Uydunet'e diyecek bir şey bulamıyorum.

Özmen 1.891 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi18 Temmuz 2017

  Sayın Abonemiz; 8871071 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmış olup daha sonrasında tarafınız ile irtibata geçilerek modem sinyal değerlerinizin ideal aralıklara getirildiği teyit edilmiştir. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Sinyal değerlerinizde problemin devam etmesi durumunda www.sikayetvar.com adresi üzerinden tekrar yeni bir talep olarak dönüş sağlamanızı rica ederiz. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür eder, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Özmen'in Teşekkür Mesajı18 Temmuz 2017

  Sorunum halledildi, teşekkürler.

 • Kablo Net Temsilcisi18 Temmuz 2017

  Sayın Abonemiz; 8871071 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi17 Temmuz 2017

  Sayın Abonemiz; 8871071 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi edinilerek belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi17 Temmuz 2017

  Sayın Abonemiz; 8871071 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön