21 Temmuz 2017

Kablo Net İnternet ve Teknik Ekip Yok!

Geçtiğimiz hafta salı günü (18.07.2017) sağanak yağmurdan sonra ofisimde kullanmış olduğum Kablo Net ve Kablo TV hizmeti öğlen civarı kesildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda genel bir problem olduğu ve gün içerisinde giderileceği söylendi. Ertesi gün ofise geldiğimde halen bağlantı yoktu, yine müşteri hizmetlerini aradım ve aynı cevabı aldım. Bu arada hizmet verdiğim Youtube.com kanallarına video yüklemem ve albüm tasarımı biten işlerimi de baskıya göndermem gerekiyor. Üçüncü gün yani perşembe günü (20.07.2017) saat 16.00 civarlarında halen internetim yoktu, tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda arıza kaydı oluşturuldu ve en geç 5 saat içerisinde teknik ekibin geleceği, beklemem söylendi. Akşam 23.00'a kadar ofiste bekledim fakat gelen giden olmadı. Bugün de (dördüncü gün) bir kez sabah ve bir kez öğleden sonra aradım ve beklemem söyledi, saat şu an 22.00 ve halen gelen giden ve internet yok.

Utku 191 Okunma

Cevaplar

 • Utku31 Temmuz 2017

  Beni - iş yerimi 7 günü aşkın süre internetsiz bırakıp iş kaybıma neden oldunuz. Elimde var olan işleri yürütmek için cep telefonumdan internet paketi satın almak zorunda kaldım. Telefon faturam bu ay ne kadar Allah bilir. Her şeyi geçtim yaşadığım sinir stress bana yetti, üzerine bir de azarlar gibi konuşan müşteri temsilcileriniz ayrı bir konu. Çözüm sürecine yönelik ve ya müşteri memnuniyeti namına tenezzül edip kimse aramadı. Kullanmadığım-kullanamadığım! Günlerin faturamdan düşülmesini rica ediyorum. İlk fırsatta da aboneliğimi iptal ettireceğim. Süreç boyunca "anlayış ve hassasiyet" namına hiçbir şey görmediğimden ötürü anlayış gösteremiyorum kusura bakmayın.

 • Kablo Net Temsilcisi30 Temmuz 2017

  Sayın Abonemiz; Tarafımıza iletmiş olduğunuz 8929979 nolu şikâyetinize istinaden TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. 24-07-2017 Tarihinde çağrı merkezimiz aracılığı ile oluşturmuş olduğunuz şikayet kaydınız yetkili birimlerimiz tarafından incelenmiş olup şebeke kablo hasarı giderilerek modeminizin standart değerlere getirildiği tespit edilmiş bulunmaktadır. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi24 Temmuz 2017

  Sayın Abonemiz; 8929979 nolu şikâyetinize istinaden 24929640 numaralı aktif arıza kaydınızın bulunduğu tespit edilmiş olup ekiplerimiz tarafından en kısa süre içerisinde gerekli müdahale işlemleri gerçekleştirilecektir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza en kısa süreç aralığında geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Temmuz 2017

  Sayın Abonemiz; 8929979 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön