Kablo Net Hiç İyi Değil

Mete Mete 08 Ağustos 15:09

Epeyi bir sene annem için TÜRKSAT Kablo Net (hem TV hem de internet) kullandım. Annem vefat edince iptal etmek istedim ve işkence başladı. Öncelikle kalan taahhüt süresi için ödeyeceğim tutardan fazla borç çıkardılar. İsterseniz donduralım dediler ama aylık dondurma parası neredeyse aylık ödemeye yakın bir para. Sonunda tamam neyse ceza ödeyeceğim dedim, bütün dedikleri bürokratik formaliteleri yaptım ve aletleri teslim ettim. Son faturanız la birlikte ceza ödemesi de gelecek dediler. 2 aydır halen aylık borç faturası gelip yayınınızı keseceğiz diye sesli mesaj atıyorlar. 

Bugün bir fatura geldi ne olduğu bilinmeyen 19 tane Temmuz hizmet bedeli diye 9 TL ve diğer şeyler olan 308 TL'lik bir fatura ve bir de 428 TL ödenmemiş borcunuz var diye yazıyor. Kablo Net kadar amatör bir firma görmedim. Alacağınız yayın kalitesi de iyi değil, sürekli yayın kesiliyordu ve modemleri de yandaki odadan çekmiyor bu arada.

  • - Görüntüleme
  • 2Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Kablo Net Logo Kablo Net 08 Ağustos 15:10

Sayın Abonemiz; 15580744 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, mutlu günler dileriz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler