09 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10643517

Kablo Net Hesabımı Kapatamıyorum!

İstanbul'da yaşadığım uzun süre boyunca Teledünya (Türksat) Kablo Net kullandım. Hatta daha sonra başka semte taşınıp yeni evime de aynı interneti taşıdım. Ancak evden çıkıp Aydın'a taşınmam gerekti ve burada altyapınız olmadığı için başka bir internet sağlayıcısı ile çalışmaya başladım. Fakat eski evimdeki arkadaşım hala orada olduğu için interneti kapattırmadım. Taahhüdüm de çoktan bitti. Hatta aylardır taciz eder gibi arayıp taahhüt satmak istiyorsunuz, o ayrı bir mesele. Şimdi arkadaşım evden çıkıyor ve faturaları ödeyip interneti kapattırmak istiyoruz. Ancak demin çağrı merkezinizi arayıp konu hakkında bilgi almak istedim ve bana bir kart ve kimliğim ile şubeye gitmem söylendi.


Arkadaşlar ben Aydın'da yaşıyorum. Burada altyapınız veya şubeniz yok. Bana en yakın şubeniz toplu taşıma ile üç saat uzaklıktaki İzmir'de. Ben bu sıcakta o yolu çekip İzmir'e gitmek istemiyorum. 2018 yılındayız ve bu işlemi gayet tabii telefon üzerinden halledebilirsiniz. Beş dakikalık işlem için bana bu kadar çile çektirmeyin. İşim, gücüm var. İzin alıp şehir değiştiremem.


Başka bir mesele de şu TV kartı mevzusu. Ben televizyon kullanmadım. Evimde uydu alıcısı falan da yoktu yani. Bu yüzden TV kartım da yok. Operatör kadın bu kartın da parasını ödemeniz gerekir dedi. Niye kullanmadığım bir şeyin parasını ödüyorum? Kaç yıllık müşterinizim ya şu çektiğim rezillik gerçekten hoş mu? Müşteriye verilen değer bu mu yani? Bu probleme acil çözüm bulun arkadaşlar. 2018 yılında ufacık bir işlem için şehir değiştirtmeyin bana. Bilişim firmasısınız, daha parlak çözümleriniz olmalı. Arayın bütün kimlik bilgilerimi vereyim.
Bu soruna çözüm bekliyorum. Çözüm sunmadığınız sürece o faturaları ödemeyeceğim, boşu boşuna hakkınızda işlem yapılacak mesajı atmayın. Biraz anlayış bekliyorum.

Hürcan Hürcan 448 Okunma

Cevaplar

  • Hürcan'ın Teşekkür Mesajı09 Temmuz 2018

    Dilekçe imkanını sunduğunuz için teşekkür ederim. Size tavsiyem bu konuda çağrı merkezi çalışanlarınızı da bilgilendirmeniz olur. Kendileri böyle bir seçeneğimin olduğuna dair bilgilendirmede bulunmadı.

  • Kablo Net Temsilcisi09 Temmuz 2018

    Sayın Abonemiz, Hizmet iptal işlemi için il müdürlüğümüze veya abone merkezimize gitmeniz gerekmektedir. Gitme imkanınız olmaması halinde imzalı iptal dilekçeniz, kimlik fotokopiniz ve Kablo TV cihazı içindeki smart kartınızı il müdürlüğümüze kargo veya posta yolu ile gönderebilirsiniz. Farklı bir şehirde olmanız sebebiyle kimlik fotokopiniz ve iptal dilekçenizi faks ile gönderebilirsiniz. İptal işlemine istinaden hizmetinize tanımlı "02163649118" nolu smart kartınızın 20 gün icerisinde iade edilmesi gerekmekte olup iade etmemeniz halinde; faturanıza 30 TL Smart Kart Bedeli yansıtılacaktır. Smart Kartınınızın iadesini bir yakınınız il müdürlüğüne teslim edebilir. Türksat A.Ş. İstanbul İl Müdürlüğü (Anadolu Yakası) İçerenköy Mahallesi Topçu İbrahim Sokak No:4/B (Kozyatağı 3 Nolu Metro Çıkışı) - ATAŞEHİR / İSTANBUL (AND) Faks : 0 216 327 24 37 İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi09 Temmuz 2018

    Sayın Abonemiz; 10643517 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler