10 Eylül
Yorum Yap
#10884854

Kablo Net Geceleri Sabaha Kadar Olmayan Bağlantı!

Yaklaşık 4 yıldır Kablo Net abonesiyim, son 2 haftaya kadar gayet memnundum da öyle ki bir sürü kişiye tavsiye edip abone yaptım hatta evimde kullanmaktan memnun olduğum için ofisime de Kablo Net aboneliği başlattım önceleri 250 GB olan AKN paketimi 100 GB ye düşürdüler ve paket fiyatı arttı buna rağmen memnun olduğum için aboneliğime devam ettim fakat son 2 haftadır Kablo Net’in beni uğrattığı maddi ve manevi zararın tarifi yok.


Dijital reklam ve web tasarımı işi yapıyorum ve çoğu zaman geceleri çalışmam gerekiyor. Tabi normal olarak da internet bu işin oksijeni internet olmadı mı herhangi bir şey yapmak imkansız oluyor geçen haftadan bu yana geceleri saat 1-2 arası internet bağlantım kesiliyor ve sabaha kadar gelmiyor. Geçen hafta 2 gece bu durum yaşandı bu hafta ise son 4 günde 3 kez oldu 3 gece boyunca internet bağlantım yoktu, şu an ben bu şikayeti yazarken de bağlantım yok telefonumdan yazıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise önce aynı uyarıyı veriyor; “Bölgenizde bir arıza var anlayışınız için teşekkür ederiz vs... ” sonrasında ise 10-15 dakika boyunca; “tüm müşteri temsilcilerimiz şu an diğer müşterilerimize hizmet veriyor” uyarısı. Dün gece müşteri hizmetlerine bağlanabildim ve şikayet dosyası oluşturdular ama pek faydası olmadı sanırım çünkü bu gece yine internet yok.
Benim gibi internet üzerinden para kazanan birinin bu durum yüzünden uğradığı zararları eminim ki bu tarz işlerle uğraşan kişiler çok iyi anlayacaktır.


Müşteri temsilcisine de söyledim buraya da yazmak istiyorum. Eğer bu problem çözülmez ise, hem ev hem ofis aboneliklerimi iptal ettireceğim ve tavsiye ettiğim herkese de iptal ettirmelerini söyleyeceğim. Aynı zamanda da Tüketici Hakları'na başvurup yaşadığım maddi ve manevi zararlar için tüm haklarımı sonuna kadar arayacağım. Umarım şikayetim dikkate alınır ve gerekli işlemler yapılır.


Yıllardır her yerde övgüyle bahsedip daha ucuzları varken daha çok para verip tercih ettiğimiz Kablo Net hakkında buraya şikayet yazmak beni üzdü. Eski Kablo Net gitmiş yerine bambaşka bir firma gelmiş sanki.

Muhammet 206 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi12 Eylül

  Sayın Abonemiz; 10884854 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete neden olan arızanın sistem üzerinden yapılan müdahaleler neticesinde giderilmiş olduğu bilgisi iletilmiş bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi12 Eylül

  Sayın Abonemiz; 10884854 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup hattı meşgule çevirmeniz üzerine ulaşım sağlanamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Eylül

  Sayın Abonemiz; 10884854 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi10 Eylül

  Sayın Abonemiz; 10884854 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler