10 Temmuz
Yorum Yap
#10650788

Kablo Net Çözülemeyen İnternet Kesintisi

Uzun bir süredir Kablo Net kullanıcısıyım. Son 1,5 aydır internet kesintisinden internete bağlanamıyorum. Çağrı merkezine şimdiye kadar 50 tane arıza kaydı bırakmışımdır (çağrı merkezi sadece arıza kaydı almak ve dolaylı yoldan "internet kesintiniz elektriklerinizin olmamasından kaynaklanıyor olabilir" demek için var bu arada) servisten gelen arkadaşlar herhangi bir çözüm bulamamış, "modem arızası vardır" deyip modemimi alıp 1 aydır da teslim etmemiştir (nasıl bir arızaysa bir türlü giderilememiş). Asıl modem yerine verdikleri yedek modemde de aynı problemi yaşıyor olmama rağmen haftalardır "yedek modem değişimi" dememe rağmen herhangi bir işlem yapılmamıştır. Gerçekten bezdim. Acilen hala parasını ödettiğiniz modemimi geri istiyorum, 1,5 aydır yaşattığınız internet kesintisinden, internete erişemememden dolayı herhangi bir şekilde ödeme yapmayacağımı da belirtiyorum. Ayrıca, 1,5 aydır hizmetten yoksun, son derece geçiştirici çözüm yollarınızdan dolayı da taahhüt ettiğiniz hizmeti veremediğiniz için cezasız hizmet iptali talep ediyorum.

Sinem 422 Okunma

Cevaplar

 • Sinem06 Ağustos

  Kablo netten'de, servisinden de, modemlerinden de ve 2 aydır \"arızalı\" diyerek servise aldıkları modemimin teslim edilmemiş olmasından da şikayetçiyim. 1 ay boyunca internet hizmeti sağlayamadıkları gibi, bu konuyla ilgili oluşturduğum dilekçeye de 1 aydır cevap veremediler. Kablo Net sorunlu bir internet sağlayıcısıdır, uzak durun. Servisi yok, internet probleminiz çıkarsa, hiçbir düzeltme yapılmaz. Modemim 2 aydır serviste, 60 gün? Hukuksal anlamda servis süresi 45 gün olmasına rağmen, 60 gündür iade edilmedi modemim. Tüketici Mahkemesinde görüşmek üzere.

 • Sinem28 Temmuz

  Modemim hala teslim edilmedi. Haziran ayında değil de 31 Mayıs2018'de teslim alınmış, bugün temmuz ayının 28'i. Yasal süresi 45 gün olan teknik servis süresini 15 gün aştınız. Bu nasıl bir arızadır ki 2 ayda halledilememiştir? Hadi gerçekten böyle arıza varsa, bu kadar kusurlu ürünü nasıl müşterinize satarsınız? Modemin serviste olduğuna dair bir kanıt bile gösteremeyen türde bir şirketsiniz. Lanet ediyorum KABLONETE'e geçtiğim güne. Şikayette bulunacağım.

 • Sinem17 Temmuz

  Haziran ayının 4' ünde servise alınan modemim, bugün 44. Gün olasına rağmen, hala tarafıma teslim edilmemiştir. Yasal sürenin maksimum 45 gün olduğunu hatırlatırım. Olur da kablonete geçmeyi düşünen varsa, iyi düşünsün :) Sizden aldıkları \"arızalı\" modemi en az 44 gün bekletiyorlar, bir de üstüne internette de kolayca ne derece kötü bir modem olduğunu rahatlıkla bulabileceğiniz "cbw -383z4" modemini yedek olarak veriyorlar. Bu modemin çekiş gücü çok çok zayıf, ayrıca aşırı ısınma problemi var. Problemimi kendim çözdüm, kocaman bir vantilatörü modemin dibine koydum ve internet kullanıldığı zaman her daim vantilatör'de çalışıyor. Yoksa internet çok net bir şekilde gidiyor. Kablonete geçerseniz de sakın bu modemi evinize almayın, olur da modeminiz arızalanırsa benim gibi 1,5 ay boyunca bu modemin problemini çözmek için kafayı yersiniz :) )

 • Sinem11 Temmuz

  "Abonemizin adresinde bütün kontroller sağlandı ve erişim normal olarak görüldü. Abonemizde servis cihazı takılıdır abonemizin serviste bulunan cihazı döndüğünde kendisine teslim edilecektir.\\\" Benim tam olarak anlatamadığım da bu işte. \\\"Kontrol ettik her şey düzgün\\\"; peki benim internetim neden hala kesiliyor? Neden asıl modemimin yerine taktığınız yedek servis modemini değiştirmiyorsunuz? Yazdığınız şey otomatik cevaptan başka bir şey değildir. Benim internetim hala kesiliyor ve arızalı dediğiniz modemim 1 aydır servisten gelmedi. Nasıl bir arıza ki 1 aydır halledilemedi! Ben daha ne kadar süre sizin yüzünüzden internet kullanamayacağım? Açıp da modemimin ne sıklıkla offline olduğunu görün bir zahmet, belki o zaman anlarsınız durumu. Cezasız iptal istiyorum, hizmet alamıyorum, internetim hala k e S i L i y o r!

 • Kablo Net Temsilcisi11 Temmuz

  Sayın Abonemiz; 10650788 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda Çağrı Merkezimiz aracılığı ile arıza kaydınız oluşturulmuştur. Teknik ekibimizin gün içerisinde oluşturulan arıza kaydına istinaden "Abonemizin adresinde bütün kontroller sağlandı ve erişim normal olarak görüldü.Abonemizde servis cihazı takılıdır abonemizin serviste bulunan cihazı döndüğünde kendisine teslim edilecektir." bilgisi iletilmiştir.Ekiplerimizin sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde arızanın giderilmiş olduğu bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır. Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz kullanmadığınız günlere ait fatura düzeltme talebine istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında 3020263 nolu kayıt numarasıyla ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, iyi günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Temmuz

  Sayın Abonemiz; 10650788 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda Çağrı Merkezimiz aracılığı ile arıza kaydınız oluşturulmuştur. Teknik ekibimizin gün içerisinde oluşturulan arıza kaydına istinaden "Abonemizin adresinde bütün kontroller sağlandı ve erişim normal olarak görüldü.Abonemizde servis cihazı takılıdır abonemizin serviste bulunan cihazı döndüğünde kendisine teslim edilecektir." bilgisi iletilmiştir.Ekiplerimizin sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde arızanın giderilmiş olduğu bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, iyi günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Temmuz

  Sayın Abonemiz; 10650788 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler