07 Ağustos 2017

Kablo Net Altyapı Olmasına Rağmen Yaklaşık Bir Aydır Altyapı Talebinde Bulunuyoruz

Binamız yıkıldı yeniden yapıldı bizde taşındık. Teledünya (Türksat) kullanıcısıyım yan apartmanda altyapı olmasına rağmen yaklaşık bir aydır altyapı talebinde bulunmamıza rağmen sonuç alamıyoruz. Aboneliğimi dondurmak zorunda kaldım. Alt yapıları farklı olmasına rağmen ilk önce Telekom kazı yapması gerek diyorlar. Yetkililer duyun sesimizi Avrupa bizi kıskansın bir an önce çekin şu hattı lütfen. Adresimiz Karanfil şok. Belgesay apt. No. ** daire 5* Göztepe Kadıköy İstanbul.

Arif 358 Okunma

Cevaplar

 • Arif'in Teşekkür Mesajı21 Eylül 2017

  Her ne kadar süreç hala sonuçlanmasada gerek çağrı merkezi gerekse Teledünya (Türksat) il müdürlüğünde ki altyapı talep bölümü son derece ilgili ve çözüm için ellerinden geleni yaptılar ve yapıyorlar. Yakında sanırım çözümlenecek kendilerine ilgileri için teşekkür ederim. Bu işin uzaması tamamen firmalar arası bürokrasi yüzünden. Umarım bu işler artık kolaylaşır.

 • Kablo Net Temsilcisi20 Eylül 2017

  Sayın Abonemiz; 9085722 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmış olup daha sonrasında tarafınız ile irtibata geçilerek konu hakkında detaylı bilgilendirme gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. İlgili adres için ruhsat başvurusu yapılmış olup,hafta içi yapımı planlanmıştır. İşlemler tamamlandıktan sonra çağrı merkezimiz üzerinden nakil başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür eder, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi08 Ağustos 2017

  Sayın Abonemiz; 9085722 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize altyapı talebiniz hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi08 Ağustos 2017

  Sayın Abonemiz; 9085722 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön