01 Ağustos 2017

Kablo Net 15 Gündür İnternet Yok!

Geçtiğimiz 13 gündür ev internetinde 60-70 sn'de bir olmak üzere kesintiler yaşamaya başladım. Çileden çıkaran bu durumla ilgili ne yaptıysam herhangi bir çözüm alamadık ve en son modemin değişmesi gerektiği; kullanmış olduğun CBW-700v türü modemin yetersiz olduğu söylendi. Dün itibariyle (31.07) akşamüstü kurulum ekibi geldi ve infiniti 401 kodlu modemle değişim yapıldı. Ekiplerin söylediğine göre 2 saat içerisinde bağlanacak olan modemde 18 saat geçmiş olmasına rağmen hiçbir aktivite bulunmamakta.


Müşteri hizmetlerini toplamda 3 defa aradım ancak hiçbir çözüm üretemedikleri gibi aksine sorunun bizden kaynaklı olabileceği gibi adeta dalga geçme seviyesinde sebepler sundular. Bugün içinde kurulumu yapan Kablo Net bayisini aradığımda arıza kaydı alamadıklarını bölgede bir arıza bulunduğunu belirttiler. Konuyu mahkemeye başvurmadan önce çok çok acil olarak bir çözüm bekliyorum.

Halil 311 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi02 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz; 9022853 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmış olup daha sonrasında tarafınız ile irtibata geçilerek konu hakkında detaylı bilgilendirme gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. Tarafınız ile yapılan görüşme sonucunda modem sinyal değerlerinizin ideal aralıklara getirildiği teyit edilmiştir. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Sinyal değerlerinizde problemin devam etmesi durumunda www.sikayetvar.com adresi üzerinden tekrar yeni bir talep olarak dönüş sağlamanızı rica ederiz. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi01 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz; 9022853 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön