30 Ocak 2014 #2266629

İşyerimi Kapattım Ama Uydunet'i Kapattıramıyorum!

Biz iş yerimizde TTNET varken kapattık Uydunet aldık. Kalitesini bağlantısını her şeyi geçiyorum. Yaz döneminde durumlar kötüye gitmeye başladı ve iş yerini kapatmaya karar verdik. O dönem araştırdım bizim binada Uydunet yok.


Sağolsun müşteri temsilcileri de konuyla hiç alakadar olmadılar ve biz ödemeye devam ettik. Ancak aralık ayında ben iş yerimi kapatmak zorunda kaldım. Yani maddiyatım olsa iş yerimi neden kapatayım.


Ama faturalarım her şekilde işliyor. Eve de aldıramıyorum borcumu da ödeyemiyorum. Şuan kredi kartlarım bile hacizlik durumda. Sayın Uydunet yetkilileri ben bu kadar zor durumdayken siz hangi yolu izlememizi tavsiye edersiniz. Ha birde o kadar ilan verdim devredecek birini de bulamadım.

Melek 99 Okunma

Cevaplar

  • Melek04 Şubat 2014

    aşağıdada verdikleri cevaba bakılınca sadece kalıplaşmış cümleler kullanarak hiçbirşey yapamayacaklarını belirtiyorlar.bence bu işlerine gelmeyen bir yöntem. diyorlaki denizlideki ana merkeze gidin yardımcı olurlar ama garanti veremiyoruz. oraya gidiyoruz onlar bunlara yönlendiriyor.bunların hepsi kendi çıkarları dahilinde hareket ediyor. tüketiciyi korumak adına birçok yasa çıktı diye biliniyor. olmadı bu yollara başvuracağız

  • Kablo Net Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz; 2266629 numaralı şikayetinize istinaden 30.01.2014 tarihinde iletişime geçilerek konuyla ilgili bilgilenmeler gerçekleştirilmiştir. Nakil işleminizin gerçekleştirilebilmesi için bulunmuş olduğunuz binada Kablo TV Hizmetinin bulunması gerekmektedir. Eğer yeni taşınmış olduğunuz binada Kablo TV Hizmeti bulunmuyor ise nakil işlemi yapılamamaktadır. Hizmetinizi bir başkası üzerine ücretsiz devir işlemi yapabilir ya da hizmet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili herhangi bir kampanyaya ilişkin taahhütünüz bulunuyor ise ; Kampanya Taahhüt süresi sonlanmadan hizmet iptali gerçekleştirildiğinde taahhüt bedelleri tarafınızdan tahsil edilmektedir. Bu konuyla ilgili tarafınızdan imzalanmış olan abonelik sözleşmesinin ilgili maddeleri aşağıdaki gibidir; Taahhüt süresi dolmadan hizmetin iptal ettirilmesi durumunda Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklinin istenmesi durumunda Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abonelik Sözleşmesinin 5.13 maddesi ve Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abone Taahhütnamesi 3. Maddesi esasına göre iptal prosedürü uygulanır. Abonelik sözleşmesi linki aşağıdaki gibidir; http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2266629 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön