11 Aralık 2019
#13174722

Bin Pişman Olduk Kablo Net' E Geçtiğimize!

1 gün önce arıza kaydı bıraktık 5 saat içinde gelinecek dendi gelen giden yok. Bugünde internete giremiyoruz ancak parayı ödemeye devam ediyoruz. Bin pişman olduk Kablo Net'e geçtiğimize. Hala çözüm yok yine aradık arıza gözüküyor diyorlar ancak gelen yok. 1 Ekim'de yazmışım aynı şeyler devam ediyor.


Cumartesi bir elman geldi yaptık dedi. Pazar tekrar bozuldu arıza bildirdik pazartesi oldu gelen yok tekrar aradık sinyal gözükmüyor tekrar eleman göndereceğiz ama bugün olmaz diyor yarin gündüz evde yoksanız akşam arayın diyor yani anlayacağınız biz boşa para veriyoruz. Telefonun internetinden giriyoruz.


Vallahi bin pişman oldum kablo nete geçtiğimize taahhüdüm biter bitmez eski internet sağlayıcıya geçeceğim.

Şevket Şevket 2.048 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Şevket'in Teşekkür Mesajı13 Aralık 2019

  Süreci baştan sona takip eden Mert beye ve son gelen teknik eleman Murat beye teşekkür ederim. Sorun sayelerinde çözüldü.

 • Şevket13 Aralık 2019

  Sorunum nihayet Kablo Net yetkilisi Mert bey ve son gelen teknik eleman Murat bey sayesinde çözüldü. Süreci baştan sona takip esen Mert beye özellikle teşekkür ediyorum. Diğer teknik elamanların da Murat bey gibi ilgili ve bilgili olmasında fayda olacağını düşünüyorum.

 • Kablo Net Temsilcisi12 Aralık 2019

  Sayın Abonemiz; Şikayetinizde yer alan konuyla ilgili teknik ekibimiz 11-12-2019 tarihinde müdahale sağlamıştır. Daire içi bağlantılar kontrol edilip, düzenlenmesi gereken kısımlar düzenlenmiştir ve kısmi olarak iyileşme sağlanmıştır ancak “CM” modem değerleri kritik derecede sorunludur. Bu yüzden bir test modem cihazı ile bugün 18:00’dan sonra tekrar müdahaleye gidilmesi hususunda tarafınızdan randevu alınmıştır. Müdahale neticesinde tekrar tarafınızla irtibata geçilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Aralık 2019

  Sayın Abonemiz; 13174722 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar geri dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Aralık 2019

  Sayın Abonemiz; 13174722 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi edinilerek belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Aralık 2019

  Sayın Abonemiz; 13174722 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler