21 Nisan 2017

Kablo Net Modem Pazarlama!

İnternet bağlantımda sorun vardı. Müşteri hizmetlerini aradım, servisçi arkadaş geldi. Modem eski değişmesi lazım sinyallerden kaynaklanıyor. 140 lira yeni modem değiştirelim mi? Sorduğum soru değiştirmezsem kullanamayacak mıyım? Cevap: durmadan bağlantı kalitesinde sorun çıkabilir. Kablo Net kullanacaksınız eğer bunu göz önünde bulundurun. Birkaç yıl içinde modeminizi değiştirmeniz gerekebilir. Parasını da tabi ki size ödetiyorlar. Olayın üzerinden 10 gün geçti halen mevcut modemimle internete gayet iyi bağlanıyorum. Fakat her an internet gidebilir ve ben tekrar servisi aramak zorunda kalabilirim. Onlar da gelmek zorunda kalabilir ve sinyali düzeltip gidebilir. Bundan kurtulmanın tek yolu modemimi değiştirmek. Daimi hizmet nerede?

Fatih 363 Okunma

Cevaplar

  • Fatih25 Nisan 2017

    Modemim sağlam benim. Sizin sinyallerinizde problem. Ben şikayetimi tam anlatamadım sanırım. Modemimin bozuk veya arızalı olduğuna dair bir şey demedim. 2 yıl süre sonunda sinyallerinizden kaynaklı problem nedeniyle her 2 yılda modem değiştirmem gerekiyor sanırım

  • Kablo Net Temsilcisi22 Nisan 2017

    Sayın Abonemiz; 8297482 nolu şikâyetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup modeminizi 15-06-2011 tarihinde aldığınız görüntülenmektedir. Cihazlara ait garanti süresi 2 yıl olup bu süre sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde ganrati süresinin sona ermesi nedeni ile tarafımızdan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Talep ettiğiniz takdirde ücret karşılığında yeni bir Modem temin edebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi21 Nisan 2017

    Sayın Abonemiz; 8297482 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön