07 Ağustos 2017

Kablo Net Hizmetinden Faydalanamıyorum!

Geçen sene evime T***'ten bıktığım için Kablo Net bağlattım, aynı binada aynı hizada bir alt kata taşınıyorum. Kablo Net benden 50 TL nakil ücreti talep etti, kendilerine bir alt kata taşındığımı herhangi bir kablo materyal parça kullanılmayacağını bu 50 TL ücretin bana söylenmediğini belirttim. Fakat "ilk satış görüşmesindeki ses kaydını inceledik, 50 TL yok denmedi" diyorlar. "Peki 50 TL nakil ücreti var diye söylemişler mi" diye sorduğumda oda "yok" diyorlar, üstelik ses kaydını talep ettiğimde 70 km uzaklıktaki bölge binasına gidip orada dinlemem gerektiğini söylüyorlar. Zaten oraya git gel 50 TL masraf, 3 aydır evime gelen internet hızı 1,79 Mbit 2,50 Mbit, taahhüt ettikleri hızı ise kota dolmadan 25 Mbit dolduktan sonra 16 Mbit, 3 aydır arızayı çözemediniz. Fakat benden sanki bana bir hizmet vermiş gibi 3 aydır benden fatura alıyorsunuz şikayetimi çözmezseniz olayı mahkemeye taşıyacağım.

Onur 304 Okunma

Cevaplar

  • Onur13 Aralık 2017

    Ben internete girmiyor diyorum siz her şey mükemmel diyorsunuz

  • Kablo Net Temsilcisi07 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz; 9073350 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmış olup daha sonrasında tarafınız ile irtibata geçilerek konu hakkında detaylı bilgilendirme gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Hattınız ile ilgili yapılan tüm incelemeler neticesinde modem sinyal ve ping sürelerinizin ideal sinyal seviyelerinde olduğu tespit edilmiştir. Sinyal değerlerinizde problemin devam etmesi durumunda www.sikayetvar.com adresi üzerinden tekrar yeni bir talep olarak dönüş sağlamanızı rica ederiz. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi07 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz; 9073350 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön