04 Ağustos 2017

Kablo Net Hizmeti Alamıyorum!

Yaklaşık 2 aydır Kablo Net'ten internet ve televizyon hizmetini alamamaktayım, tüm işlerimi internet üzerinden takip etmek zorunda olduğum için oldukça zarar görmekteyim. Arıza talebime karşılık gelen servisler genel arıza olduğunu söylüyor. Taahhüdüm olduğu için iptal ettirip başka bir sağlayıcıya da geçemiyorum.

Hürer 319 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi06 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz; 9061484 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmış olup daha sonrasında tarafınız ile irtibata geçilerek konu hakkında detaylı bilgilendirme gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Tarafınız ile karşılıklı yapılan kontroller sonucunda modem sinyal değerlerinizin ideal aralıklara getirildiği teyit edilmiştir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür eder, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi06 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz; 9061484 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, müsait olmadığınızı belirtmeniz üzerine herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Müsait olduğunuzu belirttiğiniz zaman aralığında tekrar geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz; 9061484 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön