05 Ağustos 2017

Kablo Net Arıza Kaydım Sorun Giderilmeden Kapatılıyor.

16 yıldır kullandığım Kablo Net firmasının son 2 yıldır hizmetinden hiç memnun değilim. 2 hafta içinde açtığım 3 şikayet kaydı Kablo Net tarafından sorun giderilmeden kapatılıyor, konuyla ilgili kullanıcı olarak tarafıma da bilgi verilmiyor. İnternete bağlanmak için ücret ödediğim firmayla internete bağlanamıyorum, sürekli bağlantı kopuyor. Umarım Kablo Net bu tutumunu düzeltir hem bizleri mağdur etmez hem de kendisi müşteri kaybetmez.

Çağrı 284 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı07 Ağustos 2017

    Kablo Net tarafından aynı sorunu tekrar yasamayacagima dair tüm çalışmaların yapıldığına Çağrı merkezlerince arandım. Ancak 5dk sonra tekrar bağlantı koptu. Bakım yapan ekipleri inatla eve gelip yapmalari gereken çok basit operasyonu yapmadiklari için 2 aydır aynı sorunu yaşıyorum ve hala sorunu çözemediler.

  • Kablo Net Temsilcisi07 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz; 9066704 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmış olup daha sonrasında tarafınız ile irtibata geçilerek konu hakkında detaylı bilgilendirme gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. Tarafınız ile yapılan görüşme sonucunda modem sinyal değerlerinizin ideal aralıklara getirildiği tespit edilmiştir. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Sinyal değerlerinizde problemin devam etmesi durumunda www.sikayetvar.com adresi üzerinden tekrar yeni bir talep olarak dönüş sağlamanızı rica ederiz. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür eder, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Ağustos 2017

    Sayın Abonemiz; 9066704 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön