25 Temmuz 2017

Kablo Net Aboneliğimin İptalini İstedim 2 Aydır Yapılmadı.

Teledünya (Türksat) Kablo TV ve internet paketi kullanıcısıydım. Farklı bir şehre taşındım ve geldiğim yerde Teledünya (Türksat) altyapısı olmadığı için aboneliğimin iptalini istedim doğal olarak onlarsa benden cihazları kartları kabloları kargoyla yollamamı ayrıca kimlik dilekçe faks çekmemi ayriyeten faks çektiğim belgeleri bir de postayla göndermemi istediler. Geldiğim yerde yoğun çalışmamdan ötürü bunları yapmaya zaman bulamıyorum. 2 ay oldu hiçbir kurumun insanları böyle mağdur etmeye hakkı yok. Abone olurken hiçbir şey istenmezken iş iptale geldiğinde neden böyle yazıklar olsun.

Şenol 467 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi26 Temmuz 2017

    Sayın Abonemiz; 8956421 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmış olup daha sonrasında tarafınız ile irtibata geçilerek konu hakkında detaylı bilgilendirme gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Aboneliğinizin taahhütlü olması ve taşındığınız yerde alt yapı bulunmaması sebebi ile nakilden iade hakkınız bulunmaktadır. Kampanya Taahhüt süreniz sonlanmadan hizmet iptali gerçekleştirildiğinde taahhüt bedellerinin tarafınızdan tahsil edilmemesi adına nakil sonrası taahhüt bedeli ödemeksizin iptal işlemleri ile alakalı evraklarınız (taşınılan adrese ait ikametgah belgesi, nakilden iade telep ettiğinize dair dilekçe,smart kart, nüfus cüzdanı fotokopisi, modem ve set top box ile birlikte ) hizmet almış olduğunuz ilde yer alan Türksat İl Müdürlüğüne başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Türksat İl Müdürlüğü adres bilgilerine https://www.turksatkablo.com.tr/Satis-Noktalari linki aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi25 Temmuz 2017

    Sayın Abonemiz; 8956421 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön