14 Ekim 2013

Kaba ve Saygısız Burger King Çalışanı!

Bugünün tarihiyle 12. 10. 2013 Antalya Erasta Burger King restoranınıza gittim. Saat 13:02'de kesilen fişteki siparişimi verdim. Her şey iyi gidiyordu ama kasiyeriniz beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı.

Çalışana 20 TL uzattığımda geriye beş kuruş verilmedi, neden mi? Çünkü kasiyere ilk sorduğumda ''Bir sarımsaklı mayonez verdim, ondan para üstü veremem''diyor; ve düşünmeye başlıyorum. Bir kere 2 atıştırmalık ürün aldım, ve soslar benim bildiğim elli kuruş oluyor.

Sonradan bir kere daha soruyorum ve şu cevabı alıyorum: ''Sarımsaklı mayonez verdim, bir de beş kuruş kasada yok!'' Tamam beş kuruşun olmamasına bir şey demiyorum, ama böyle bir kabalığa gerçekten hiç gerek yoktu!

Orhun 240 Okunma

Cevaplar

  • Orhun'un Teşekkür Mesajı18 Ekim 2013

    Burger King restoranı gerçekten beni hayal kırıklığına uğratmadı ve gecikmeli de olsa bana geri döndüler.Çok teşekkür ederim.

  • Burger King Temsilcisi18 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, 2063333 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön