04 Şubat 2014 #2271412

K9 Avrupa Pet Center Hastalıklı Hayvan Satıyor

10.01.2014 tarihinde 01.10.2013 doğumlu K9 Avrupa Pet Center şirketinden scottish fold cinsi bir kedi aldım fakat kedimiz bize hastalıklı ( kedi gribi ve iç parazit sıkıntısı ) geldi ve biz gerekli tedavileri yaptırmak istedik lakin fazla dayanamadı.


4 gün sonra kedicik öldü, şirketi aradığım zaman şirket yarı fiyatına tekrar gönderelim dedi, bu şirket 9 gün sağlık garantisi almış bir şirket gelen kedicikte pire var şikayetçiyim ilgisizler şahsıma fatura kesmek istemiyorlar sadece para kazanmak adına hayvanlardan rant sağlayan bir şirkettir yetkililer dönüş yapmıyor.

Sezgin 3.177 Okunma

Cevaplar

  • K9 Avrupa Pet Center Temsilcisi20 Şubat 2014

    k9 avrupa firması olarak yaptığımız araştırmalar neticesinde adınıza ne bir evrak ne de canlı hayvan aldığınız tespitinde bulunulmuştur. bu şekilde firmamızı karalama kampanyasına devam ederseniz hukuki yollara başvurulacaktır.

  • Sezgin12 Şubat 2014

    http://i.hizliresim.com/wb6BOj.jpg http://i.hizliresim.com/epn67n.jpg Kendilerinden evcil hayvan satın almadığımı iddia eden bir firma K-9 Avrupa, Nihayi kontrollerini paranızı hesabınıza yatırdığım aynı tarihte yapmış olmam ne kadar enteresan ? ve ondan 4 gün sonra kedimizin vefaat etmesi ne kadar enteresan ? K-9 Avrupaya açılacak hukuki savaşımın daha ilk adımları bunlar...

  • Sezgin07 Şubat 2014

    Kesinlikle tavsiye etmiyorum, K9'un kapısının önünden bile geçmeyin....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön