28 Ekim 2016 #6795166

Juvenile Fatih Mağazası Sorumlusu Müşteriye Kaba Davranıyor Hakaret Ediyor!

Kardeşim geçtiğimiz günlerde Juvenile mağazasından bir abiye kıyafet aldı abiye kıyafetinin boy ölçüsünü kabindeki ayakkabının 10 cm topuklu olduğunu söyleyerek kabindeki ayakkabıya göre almışlar. Eve geldiğinde ölçü uzun alınmış ayrıca üst kısmı da pot olduğu için yapılması gereken daraltılma yapılmamıştı.


Ertesi günü kardeşim okul çıkışı arkadaşıyla mağazaya elbiseyi götürdü mağaza sorumlusu ikinci kez boyunun yapılamayacağını yapılırsa terzi ücreti alınacağını söylemiş ama üst kısımdaki daraltmanın yapılacağını söylemiş kardeşim durumu izah etmiş ölçünün yanlış alındığını söylemiş fakat orada onca kişinin içinde kaba davranarak müşteriye paçavra muamelesi yaparcasına ve bağırarak git çıkar şu elbiseyi benim tepemin tasını attırmayın ve daha insanı tahrik eden birçok cümle ve davranışta bulunarak ve ayrıca mağaza personellerini etrafına toplayarak alenen tahrikte bulunmuştur.

Canan 386 Okunma

Cevaplar

  • Canan27 Ekim 2016

    Ayrıca mağazayı aradığımda kendisi beni hiç tanimiyor olmasına rağmen benimle hakaret iceren saygısız konusmalar yapmistir böyle bir insanin değil mağaza sorumlusu olmak insanligindan ve psikolojisinden de dahi suphe duyarim kendisine sürekli saygili konusmasini istememe rağmen ısrarla bana kime nasıl konusacagimi bilirim ben gibi sizli bizli konuşma adabi dahi olamayan sokak ağzı ile konusup ahlaksizca kelimeler kullanmıştır ve sürekli aldığımız. Elbisenin 300 TL'Lik elbise olduğunu ugrasamayacagini soylemistir ben magazalardan sorumlu koordinatorunuzun dun aksam saat 18.15- 19.00 sularinda magazanizda gerceklesen bu cirkin olayin sesli kamera kayıtlarının incelenmesini rica ediyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön