12 Ocak 2016

Jumbo Düdüklü Tencereyi Tamir Etmiyor

50 Yıl garantili diye emsallerinden çok daha fazla para ödeyerek aldığımız Jumbo düdüklü tencerenin kapağı bozuldu. Müşteri hizmetlerini aradığımda üretimin durdurulduğu ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. 50 yıl garantiyi hatırlattığımda, kapağın garanti kapsamı dışında olduğu, yedek parçaları 10 yıldan sonra üretmek zorunda olmadıklarını belirttiler. Garanti metninde kapağın garanti dışında olmadığına dair bir ibare olmadığını tekrar belirttim ancak ısrarla yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Tüketici hakları olmak üzere yasal yollardan elimde bulunan 50 yıl geçerli garanti belgesi ile haklarımı arayacağımı belirtmek isterim.

Raşit 1.718 Okunma

Cevaplar

  • Raşit12 Ocak 2016

    Az önce Jumbo'dan arandım. Şikayetimde belirttiğim gibi daha önce firmamızla yaptığınız görüşmede yeterli bilgiyi almışsınız ama bir kez daha bilgilendirmek için aradık dediler ve çözüm üretmek yerine yine yardımcı olamayacaklarını belirttiler. 50 yıllık garanti belgesi meğersem pazarlama stratejisiymiş. Tüketici Hakları ile ilgili gereken yasal girişimlerde bulunacağım artık.

  • Jumbo Temsilcisi12 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup gereken bilgilendirme yapılmıştır. Gereginin yapılmasını rica ederiz. Jumbo Müşteri Hizmetleri. www.jumbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön