13 Ocak 2015

Jumbo Defolu Ürün ve Mağaza İlgisizliği

09.06.2014 tarihinde Şanlıurfa Mozaik AVM Jumbo mağazasından Jumbo marka 1 yemek takımı 1 çatal bıçak takımı ve kahvaltı takımı aldım. Yemek takımı içerisinden 8-10 parçada özür vardı. Desenlerinde silikler vs. Bu parçaları aldığım yere götürdüm gösterdim. Parçaların notunu aldılar. Fakat hala dönen olmadı. Tam 6 ay oldu hala dönen olmadı.


Bu süre zarfında 2-3 kez gittim sordum. Yine aynı şekilde bakacağız halledeceğiz dediler. Ben bu ürünleri komple iade etmek istiyorum. Ne yemek takımını ne de çatal bıçak takımını kullanmış değiliz. Bu kadar ilgisiz olunmaz. Konuyla alakalı en kısa sürede tarafıma dönülmesini istiyorum.

Ümit 2.606 Okunma

Cevaplar

  • Ümit12 Şubat 2015

    Şikayetime dönüş hızlı bir şekilde oldu bu konuda teşekkür ediyorum. Fakat Değişim İçin göndermiş olduğum hatalı 8 parça porselenin 3 parçası yine hatalı gönderilmiş.

  • Ümit'in Teşekkür Mesajı12 Şubat 2015

    Şikayetime dönüş hemen yapıldı. Bu konuda teşekkür ediyorum. Fakat değişim için göndermiş olduğum hatalı 8 parça porselenin 3 tanesinde yine hata var.

  • Jumbo Temsilcisi13 Ocak 2015

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup gereken bilgilendirme yapılmıştır. Gereginin yapılmasını rica ederiz. Jumbo Müşteri Hizmetleri. www.jumbo.com.tr Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön