24 Ocak 2014 #2250723

Jumbo 200 Gün Önce Tamir İçin Gönderdiğim Çaydanlık Hala Gelmedi!

Eylül ayında Jumbo'dan satın aldığım çaydanlığı tamir için Antalya'da ki ürünü satım aldığım yer olan Köroğlu Züccaciye'ye verdim. Defalarca Jumbo'nun fabrikasını aramama rağmen ürünü göndermediler. Ürün ellerine geçmesine rağmen (kargo ile teslim alınan tarih Köroğlu züccaciyesinde mevcuttur) aylarca ürünü bir köşeye atıp kutusunu bile açmamış oldukları bu esnada çaydanlığın kulpunun kırılmış olduğu fabrika tarafında tespit edilmiştir.


Buna rağmen beni iki ay daha oyaladılar. Hatta tespit etmelerine rağmen kulpun parasının da benim ödemek zorunda olduğumu söylediler. En sonunda 140 gün geçince özür mahiyetli yeni bir çaydanlık göndereceklerini söylediler. Buna rağmen eski çaydanlığı gönderdikleri gibi kulpu kırık bir şekilde göndermişler. Bunum üzerime Köroğlu Züccaciye tekrar ürünü fabrikaya göndermiş. Aradan 200 gün geçti ve benim ürünüm hala gelmedi. Gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.

Tuba 1.139 Okunma

Cevaplar

  • Jumbo Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup gereken bilgilendirme yapılmıştır. Gereginin yapılmasını rica ederiz. Jumbo Müşteri Hizmetleri . www.jumbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön