08 Temmuz 2015

Jumbo Porselen Takımı Çok Kötü.

2 sene önce Jumbo Beşiktaş bayii Jumbo Yemek Takımı ve çatal - bıçak takımı aldım. Bulaşık makinesine atmadığım halde yemek takımının kenarındaki gümüş şeritler soyuldu ve simsiyah bir şerit gibi oldu. Çatal bıçak takımı sildiğim halde küflendi. Ayrıca kırılma - çatlamaya garanti vermiyorlar! Çay fincanına sıcak suyu koyar koymaz ortadan ikiye çatladı fincan. Yaptığım hiçbir şey yokken! Kıyma erişin diye pasta tabağına koydum, 2 saat sonra porselen kıymanın rengini aldı. Bayii Jumbo diye başka marka bir takımı da bana sattı. Hala değişim olacak, bayii kabul etmiyor, Jumbo Markası Karacaya satılmış v. s. Eğer olursa eve gidince görsel de ekleyeceğim.

Melis 1.950 Okunma

Cevaplar

  • Melis 14 Temmuz 2015

    Jumbo bayiisi bana farklı marka porselen takımını Jumbo diye satmış, şimdi ise dukkanın yerinde yeller esiyor. Ben elimdeki ürünlerle kalakaldım. Kiminle muhatap olacağım, kim ilgilenecek bu konuyla bilmiyorum. Tek suç bayiide. o da dükkanı kapatmış. Fakat şöyle bir gerçek var ki; Bayii Jumbo bayiisi iken bana aynı marka deyip farklı ürün sattı. Jumbo'daki hanımefendi aradı kendisine de açıkladım sonuç yine ortada... Ürün satmak için beni kandıran Bayii... Benim mağduriyetimi kim giderecek? 15.000 TL'lik alışveriş yapmıştım, evimde sanki 1 milyoncudan alınmış porselen takımı var. Ben hakkımı kimden isteyeceğim?

  • Jumbo Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup gereken bilgilendirme yapılmıştır. Gereginin yapılmasını rica ederiz. Jumbo Müşteri Hizmetleri. www.jumbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön