22 Nisan 2016

Jumbo Eskimiş ve Parçası Olmayan Düdüklü!

Yıllar önce markaya güvenip aldığımız düdüklü tencerenin lastik kısmında problem oluştu. İlgili ürünün lastiğinin hiçbir yerde bulamadık ve Jumbo'ya sormaya karar verdik.

Çağrı merkezi ile görüşmemizde ürün 7-8 yıllık ürün onun yedek parçasını getiremiyor firmalar diye bilgi veriyorlar. Kanunen 10 yıl parça bulundurma zorunluluğunu geçtim bu düdüklü tencere yer yıl cep telefonu gibi model mi değişeceğiz?

Bir sorunda yedek parçamız olsun yoksa böyle yolda kalırsın. Jumbo'ya o kadar para vermenin gereği ne? Ben memnun değilim ve şikayetim var bu konuda.

Mehmet 1.412 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Nisan 2016

    Ben nasıl 8 yıl önce aldım bu urunu. 13 yıldır uretilmeyen urunü üretimi bittikden 5 yıl sonra ben satın alma yaparak bir şeye imza atmış oluyorum herhalde. Bir şey yapamıyoruz dan sonra böyle bir cevap tam markaya yakışmış oldu.

  • Jumbo Temsilcisi22 Nisan 2016

    Sayın Mehmet C., Jumbo olarak 13 yıldır Düdüklü Tencere üretilmemektedir. Firmamız yasal olarak 10 yıl yedek parça bulundurma zorunluluğunu yerine getirmiştir. Bu nedenle Jumbo düdüklü tencere yedek parçaları üretilmemektedir. Saygılarımızla, Jumbo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön