15 Ekim 2014

Jumbo Düdüklü Tencere Kapağı Sorunuyla İlgili Muhatap Bulamıyorum!

Jumbo dan düdüklü tencere almıştık. Tencerenin kapağı ateşten eridi ve bir süre sonra kapak açılmadı. Arızalandı tamir etmek istediğimizde servisinin olmadığı söylendi. Bir AVM deki bayi fabrikaya gönderilmesi halinde yapılıp geleceğini söyledi. Ancak tencereyi götürdüğümde bayinin kapandığını gördüm. Uzun süreden beri Müşteri Hizmetleri Numarasını aradığımda sırasıyla iletişim kuracağım numaralar söyleniyor tuşladığım da "teşekkürler müşteri hizmetlisine bağlanıyorsunuz " diyor ama sonrasında yine aynı ses şura için şu numarayı arayın diyen bir ses ve sürekli aynı şey. Daha önce fabrikaya gönderin yapalım dediler. Ama sonrasında bir türlü ulaşamıyorum.

Salman 3.307 Okunma

Cevaplar

  • Salman 26 Ekim 2014

    Yukarıda yanılmıyorsam sayın yetkili diye başlayan müşterimiz ile görüşülmüş olup gereken bilgilendirme yapılmıştır demektedir. Şu ana kadar hiç bir arama olmamış ve o günden beri aynı muhatapsızlık devam etmekte ve hiç bir görüşmem olmamıştır. Yazılan mesaz ticari ahlaka uymadığı gibi benimle dalga geçilen bir mesajdır.

  • Salman 26 Ekim 2014

    Bu güne kadar hiç bir iletişimde bulunulmamıştır. Yapılan : bence ticari etiğe çok aykırı bir tavır

  • Jumbo Temsilcisi15 Ekim 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup gereken bilgilendirme yapılmıştır. Gereginin yapılmasını rica ederiz. Jumbo Müşteri Hizmetleri. www.jumbo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön