Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

JTI JTI Hatalı Camel Slender Blue Line Sigara

profile
25 Nisan
1.231

Almış olduğum Camel slender blue Line ® sigarası hatalı çıktı. Sigaradan tiksindim ve attım. Konuyla ilgili yetkili firmayı şikayet etmek istiyorum. Başka marka sigara kullanmak istiyorum. Metin p***. 0544 523 **** bu numaradan dönüş bekliyorum.

Benzer Şikayetler

Monte Carlo Sigaranın Makaronları Yırtık

profile
6 gün önce
117

Almış olduğum 10 paket Monte Carlo slender Dark blue markalı jti grubu sigara makaronları yırtık çıktı. 10 paketin hepsinde aynı sorun var. Kurumun zararımı karşılamasını talep ediyorum. Ürünün seri numarasını kontrol edilmesi açısından ekliyorum, lütfen ilgilenin.

Monte Carlo Sigaranın Makaronları Yırtık
Monte Carlo Sigaranın Makaronları Yırtık
Monte Carlo Sigaranın Makaronları Yırtık

JTI Sigara Paket İçine Dikkat Edilmeli

profile
1 hafta önce
366

Winston slender blue sigara içiyorum ve bugün bir bakkaldan 1 paket aldım fakat içinde kırıklar çıktı bununla alakalı dikkat etmelerini rica ediyorum. Malum 48 TL para veriyoruz. Mümkünse hatasız üretim yapmaları gerekmektedir. En fazla zam alan ürünlerden biri sonuçta aldığım sigarayı da geri verem...

1

JTI Sigaradan Odun Çıktı

profile
2 hafta önce
112

JTI Camel slender blue Line yıllardır bu sigara yi kullanıyorum bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamamıştım fakat bugün sigarayı çekiyorum gelmiyor ucunda odun olduğunu fark ettim sigaranın yarısından daha uzun odun parçası çıktı içinden kalite si sıfır düşmüş

JTI Sigaradan Odun Çıktı
JTI Sigaradan Odun Çıktı

JTI Pakette Kırık Sigara

profile
2 hafta önce
153

Bugün aldığım paketi açtığımda böyle bir manzarayla karşılaştım... Yakıştıramadım bunu size... İki yıldır bu markayı içiyorum... İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım... Monte Carlo Slender Dark blue... Antalya'da tatile geldiğim sırada hastane karşısındaki bir marketten almıştım.

JTI Hatalı Ürün Hakkında

profile
3 hafta önce
337

31/08/2023 Perşembe günü saat 12:00 ve 12:10 tarihinde İstanbul / Kağıthane Seyrantepe'de Alboraza tekel bayiden almış olduğum Winston Slender blue paketi içerisinden çıkan bir dal sigara yırtık hatalı çıkmıştır. Konu ile ilgili bilgi ve destek rica edeceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
JTI Şikayetvar üye markasıdır
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz