Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

JTI Camel Slender Gray Line Yapışık Çıkan Sigara Ve Yağlı Bir Görünüm

profile
27 Mart
56

Merhabalar Aldığım Camel slender gray Line ® sigaramdan iki sigara birbirine yapışık çıktı ve açtığımda bir sigarada yoğun yağlı bir kısım ortaya çıktı. Camel ürününü yaklaşık 5-6 senedir kullanmaktayım fakat ilk kez böyle bir şeyle karşılaşmaktayım çok şaşkınım bununla ilgili olarak bilgilendirme talep ediyorum. Belirttiğim yağlı kısmı fotoğraflarda belirttim.

JTI Camel Slender Gray Line Yapışık Çıkan Sigara Ve Yağlı Bir Görünüm

Benzer Şikayetler

1

JTI Sigaradan Odun Çıktı

profile
2 hafta önce
112

JTI Camel slender blue Line yıllardır bu sigara yi kullanıyorum bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamamıştım fakat bugün sigarayı çekiyorum gelmiyor ucunda odun olduğunu fark ettim sigaranın yarısından daha uzun odun parçası çıktı içinden kalite si sıfır düşmüş

JTI Sigaradan Odun Çıktı
JTI Sigaradan Odun Çıktı

Camel Sigarasındaki Kötü Tat

profile
20 Haziran
163

Merhaba Camel Slender gray sigaradaki tat değişimi nedir Allah aşkına? Nemli ve kötü bir kokusu var. Sigara zamlandı ama içimi çok kötü... Yetkililere lütfen duyurun bunu! Bugün aldığım iki pakette de aynı şikayeti yaşıyorum, bir an bende mi sorun diye düşündüm.

1 Destek

Jti Camel Slender Blu Line Sigara Ayıplı

profile
09 Haziran
179

Camel slender Blu Line sigarayı 08/06/2023 tarihinde zamlı olarak 2 paket aldım ve sabah açtım. Daha ilk çektikte odun parçası gibi ve nemli bir sigara paketi ile karşılaştım. Diğer paketi açtığımda içinden bir çektim ve sigarayı çakmakla 6 saniyede ateş aldı. Ama çekiyorum duman gelmiyor. Sigara fi...

JTI Camel Slender Blue Tadı Kötü

profile
30 Nisan
1.454

Selam 4 yıldır içtiğim Camel slender blue sigara hatalı çıktı, pis tat bırakıyor. Kokusu çok kötü, küf gibi. Bu ilk defa olmuyor. Yetkili birimlere şikayet etmek istiyorum. Bilgilerimi arz ederim. Ferhat b***., 0538 831 ** **. Bu numaraya dönüş yaparsanız sevinirim.

JTI JTI Hatalı Camel Slender Blue Line Sigara

profile
25 Nisan
1.231

Almış olduğum Camel slender blue Line sigarası hatalı çıktı. Sigaradan tiksindim ve attım. Konuyla ilgili yetkili firmayı şikayet etmek istiyorum. Başka marka sigara kullanmak istiyorum. Metin p***. 0544 523 **** bu numaradan dönüş bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
JTI Şikayetvar üye markasıdır
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz