23 Mart 2018
#10262360

Jsn Su Arıtma Resmen Kandırıyor!

699 liraya şu arıtma satıyorlar, 9 taksit yapıyoruz, diyorlar. Kart bilgilerini giriyorsunuz ve tek çekim yapıyorlar. Arıyorsunuz sistemsel hata falan, yalan dolan. Sonra telefonunuzu engelliyorlar. Bir daha ulaşma şansınız olmuyor. Başka telefondan arıyorsunuz onu da engelliyorlar.

Ahmet Ahmet 2.567 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ahmet12 Kasım 2018

  Jsn ssu aritma isim değiştirerek aklanacağını sanıyorsa yanılıyor. Okcel firmasına güvenmeyin jsn nin arka bahçesi. İnsanları artık jsn adi altında kandıramıyorlar, okcel ile kandırmaya başladılar. Hala faturam ve garanti belgem ggelmedi 1 sene olacak, parayı aldıktan sonra sizi tanımıyorlar. Filtreler ne kadar güvenli ondanda şüphem var. Bunlara ben düştüm yeni alacaklaklar sakin güvenmeyin bu jsn ve okcel e lütfen pişman olursunuz.

 • Ahmet25 Mayıs 2018

  Jsn Firması aradan 4 ay geçmesine rağmen hala ne garanti belgesi ne Fatura hıcbırsey göndermediler. Ayrıca yaptıkları sistemsel hata yalanından dolayı gönderecekleri 1 Yıllık Filtreyıde göndermediler.

 • Ahmet29 Mart 2018

  Yalancilar taksit istememişim kartı çekerken. Ben asgari ücret ile geçiniyorum,700 TL tek çekim yaparsanız benim maaşın yarısı gitti ne yiyip ne içeceğim, mantıklı yalan söyleyin bende inanayim. Ben Taksit yapın dedim onlar tek çekim yaptı Fatura garanti belgesi hiçbir şey yok, parayı alana kadar bunlar Jsn su aritmaya ben kandım siz kanmayın. Uzak durun bu firmadan

 • Ahmet29 Mart 2018

  Hayır asla kabul etmiyorum ben öyle bir anlasma yapmadım. Ben 9 taksıt istiyorum bakım ücretı falan istemiyorum. Sizi mahkemelerde surundureceğim işlemlerı başlatıyorum bu gün yarın. O parayı sizden alacağım kat kat fazlasıyla. Telefon gorusmelerımızın hepsıni kayıt altına aldım. kimse yalan soyleyemez kimse kımseyı kandıramıcak. 9 taksıt deyıpte nakit çekım yapmanızın bedelını odeyeceksınız, bu sahtekarlıktık asla kabul etmiyorum... .

 • Jsn Su Arıtma Sistemleri Temsilcisi29 Mart 2018

  Öncelikle bu sorunu yaşadığınız için firmamız adına sizden özür dileriz.Kendisi çekim esnasında taksit istediğiniz belirtmediği için tek çekim işlemi yapılmış bu durumu bize 13 gün sonra hesap kesim tarihinde bildirmiştir.Kendisi ile konuşarak oluşan bu durum için bir yıllık ücretsiz bakım hizmeti verilmiş ve anlaşılmıştır.Anlayışınız için teşekkürler...

Ziyaretçi Yorumları