25 Ağustos
Yorum Yap
#10813778

Joygame.com Wolfteam Sebepsiz Oyuncu Yasaklaması!

Wolfteam kullanıcısıyım ve 9 yıldır bu oyunu oynuyorum. Hesabımın rütbesi 4 yıldız onca emek ve uğraşı verdim ve bize verdikleri değer bu. Bir gün yine oyundaydım ve bir anda og tarafından sunucudan bağlantınız kesildi, uyarısı aldım. Oyuna tekrar giriş sağlamak istediğimde 15 günlük hesabımın yasaklandığını gördüm. Destek ekibine yazdığımda bu yanıtı verdiler;


"Merhaba H***,


Tarafıma bildirimde bulunmuş olduğun problemle ilgili olarak, maalesef sana olumlu bir geri dönüş sağlayamayacağım. Hesap güvenliği tamamen kullanıcının kendisine ait olmakla birlikte, bu gibi durumlarda yaşanabilecek olan problemler karşısında herhangi bir destek sağlanmamaktadır. Oyuncularımızı cezai işleme tabi tutmaktan bizlerde hoşlanmıyoruz, fakat hem oyuncularımızdan gelen talepler, hem de oyun görevlilerimizin gözlemleri sonucunda yapılan incelemelerin ardından oyunun işleyişini bozacak davranışlarda bulunan oyuncularımızı bu sürece dahil etmek zorundayız.
Cezai sürecinde herhangi bir indirime gidilmeyecektir.


Bundan sonraki süreç içerisinde, daha dikkatli ve daha iyi bir oyuncu olacağını umuyorum.
Farklı bir problemle karşılaşman durumunda, lütfen benimle tekrardan iletişime geçmekten çekinme. Anlayışın için teşekkür eder, iyi günler dilerim.


Wolfteam Destek Ekibi"


Hesabımda asla 3. Parti program kullanmadım ve hesabımı hiçbir zaman kendi kişisel bilgisayarım dışında her hangi bir yerde giriş sağlamadım. Bilgisayar güvenliğine gelecek olursak, bilgisayarım 3 yıldır format attığım durumda çünkü format attığım hemen sonrasında deep freeze uygulamasını kullandı. Bilgisayarım her yeniden açıldığında ilk haline dönüyor ve zaten sürekli parola güncellemesi yapıyorum hesabımda.
Bu sorunun tek kaynağı Wolfteam, kendilerini haksız durumda görmüyorlar onca yıllık emekler boşa gidiyor.


15 gün yasaklanmam bayram etkinliğine denk gelmese hiçbir şey yazmam alttan alırdım ama bu kaçıncı kez oldu. Eğer hesabım yasaklanmasaydı bayram etkinliğinden 40m gelişim puanı alıyordum ve hesabım 5 yıldız olacaktı. Umarım bu şikayetimi göz önünde bulundururlar yoksa iş daha ciddi durumlara gelecektir.

Ömka 724 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler