07 Aralık 2013

Joygame.com Çifte Standat!

Arkadaşımın bilgisayarından keylogger yoluyla şifreler çalındı. Kendisi JAT üyesi olduğu için kendi çarını Shield nickli yöneticiden hiçbir belge vermeksizin geri aldı. Ben başvuru yapalı 4 gün oldu cevap alamadım. Ana sayfadaki, "Joygame Destek Sistemine Hoş geldin!


Joygame Oyunları, Joygame Ana Sayfa, JoyPara ile ilgili tüm soru, sorun ve şikayetini bize ilete bilirsin. Sistemimiz 7/24 hizmet vermektedir. Gönderdiğin taleplere en geç 48 saat içerisinde Müşteri Destek Uzmanlarımızca cevap verilecek. " Metniyle karşıladığınız bütün üyeleri bu kadar bekletiyor musunuz?

Mehmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Joygame.com Temsilcisi12 Aralık 2013

    Tarafımıza ilettiğiniz talep yanıtlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Joygame Müşteri Destek

  • Mehmet09 Aralık 2013

    O halde destek sisteminiz yetersiz ve ya sorumlular iyi çalışmıyor demektir çünkü bugün tam 1 hafta oldu.1 haftada yazılımcılar kullandığınız sistemi baştan kodlayabiliyor.

  • Joygame.com Temsilcisi09 Aralık 2013

    Merhaba Mehmet Bey, Oyuncularımızın destek sistemine göstermiş olduğu yoğun ilgiden ötürü, taleplerin yanıtlanması bazı dönemlerde 48 saati aşmaktadır. Ayrıca bilmenizi isteriz ki e-posta ve hesap güvenliği ile ilgili konular oldukça hassas durumlar barındırdığından standart taleplere istinaden daha fazla süreç gerektirmektedir. Destek sistemine gelen bir çok aldatmaya yönelik e-posta değişiklik talepleri nedeniyle ilgili taleplere daha fazla özen göstermekte, ve bu yolla hesap çalınmalarına karşı dikkat etmekteyiz. Ek olarak, Joygame Avcı Timi'nde bulunan gönüllü çalışanlarımızın bilgi ve belgelerinin hali hazırda tarafımızda mevcut olması nedeniyle e-posta değişiklik işlemlerinin olağandan kısa sürmesi aşikar durumdur. Talebinizin en kısa sürede yanıtlanacağını bilmenizi ister, anlayışınız için teşekkür ederiz. Joygame Müşteri Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön