Joygame.com Hileleri Önleyici Bir Çözümü Yok!

Mustafa Ü. |

Joygame.com oyunlarda sürekli hile kullanılıyor ve bir taraftan Joygame.com'da kendi oyun eşyalarını satıyor. Yani güncelleme vs. yapmıyor. Hileleri önleyici birşey yapmıyor. Oyun eşyası alan kişi direk mağdur oluyor. Bunun hakkında bilgi alabilir miyim.

Etiketler :

Oyun Kalite Ücret / Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ü.
  10 Aralık
  09:03

  Merhaba joygame ekibi ..siz isteseniz bunlarin sorununu cozersiniz..ornek odadan atmayi dagitin herkese yeva suresini uzatin..bedava ivir zivir dagiticaginiza odadan atmayi dagitin ondan sonra bakin duruma..ayip biz de cabaliyoruz sevmesek bu yola bosvurmazdik.o kadar esya aldim premiunda bile haksizlik yaptiniz gerekli miktar 7500c dediniz bende 8632c vardi esya almaya calustim vermiyor..ertesi gun baktim bakiye sifir.formlarda ilettim cbp blie gelmedi..daha ne diyeyim.umarim en kisa zamanda cvp ve sorunlar cozulur.

 • 09 Aralık
  12:54

  Merhaba Mustafa Bey,

  Öncelikle bilmenizi isteriz ki, söz konusu illegal programların oyunumuzda barınmaması için gerek hukuki gerekse yazılımsal olarak gerekli çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Oyunlarımıza sızan bu tür zararlı yazılımlar maddi ve manevi zararları beraberinde getirmektedir. Bu nedenle illegal programlara karşı kayıtsız olmadığımızı bilmenizi isteriz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Joygame Müşteri Destek