Journey'in Değişim Karşılığında Verdiği Belgeyi Kullanamadım!

Güliz A. |

21/05/2013 Tarihinde Kdz. Ereğli Journey mağazasından anneme gelen hediyeyi değiştirmek için mağazaya gittik, ürünlerden beğenmediğimiz için mağaza görevlisinin de yönlendirmesi ile bir belge aldık, belgeyi bir sene boyunca kullanabileceğimiz söylendi.

Aradan geçen 10 gün içinde mağaza kapandı. Belgeyi kullanmak için fırsatımız olmamıştı, 11/12/2013 tarihinde Journey müşteri ilişkileri ile yaptığım görüşmede 3 ay içinde bu belgeyi kullanmam gerektiği söylendi.

Bende belgenin üzerinde böyle bir yazı bulunmadığını, mağazaya ürünü iade ederken 1 sene içinde kullanabileceğimizin söylendiğini belirttim. 3 ay içinde kullanmalıydınız dediler.

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  21:29

  Değerli Müşterimiz,

  Alışveriş yaptığınız dönemde alışveriş çeki süreleri farklı olduğu için size 1 yıl şeklinde bilgi verilmiş olabilir. online@journey.com.tr adresine alışveriş çekinizin bir fotoğrafını çekip gönderirseniz, size o tutarda online alışveriş puanı tanımlanabilir, böylece bulunduğunuz yerde mağazamız olmasa bile, alışveriş çekinizi kullanmış olursunuz.

  Saygılarımızla,
  Journey Müşteri İlişkileri

 • Güliz A.
  09 Ocak
  08:27

  11/12/2013 tarihinde burada paylaştığım journey markasına ait durum için firmadan kimse benimle irtibata geçmedi...ne kadar markalarının ve mağazalarının arkasında duruyorlar...parekende sektöründe alışveriş yaptığım en itici marka...