11 Aralık 2013

Journey'in Değişim Karşılığında Verdiği Belgeyi Kullanamadım!

21/05/2013 Tarihinde Kdz. Ereğli Journey mağazasından anneme gelen hediyeyi değiştirmek için mağazaya gittik, ürünlerden beğenmediğimiz için mağaza görevlisinin de yönlendirmesi ile bir belge aldık, belgeyi bir sene boyunca kullanabileceğimiz söylendi.

Aradan geçen 10 gün içinde mağaza kapandı. Belgeyi kullanmak için fırsatımız olmamıştı, 11/12/2013 tarihinde Journey müşteri ilişkileri ile yaptığım görüşmede 3 ay içinde bu belgeyi kullanmam gerektiği söylendi.

Bende belgenin üzerinde böyle bir yazı bulunmadığını, mağazaya ürünü iade ederken 1 sene içinde kullanabileceğimizin söylendiğini belirttim. 3 ay içinde kullanmalıydınız dediler.

Güliz 238 Okunma

Cevaplar

  • Journey Temsilcisi12 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Alışveriş yaptığınız dönemde alışveriş çeki süreleri farklı olduğu için size 1 yıl şeklinde bilgi verilmiş olabilir. [email protected] adresine alışveriş çekinizin bir fotoğrafını çekip gönderirseniz, size o tutarda online alışveriş puanı tanımlanabilir, böylece bulunduğunuz yerde mağazamız olmasa bile, alışveriş çekinizi kullanmış olursunuz. Saygılarımızla, Journey Müşteri İlişkileri

  • Güliz09 Ocak 2014

    11/12/2013 tarihinde burada paylaştığım journey markasına ait durum için firmadan kimse benimle irtibata geçmedi...ne kadar markalarının ve mağazalarının arkasında duruyorlar...parekende sektöründe alışveriş yaptığım en itici marka...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön