19 Eylül 2013 #2021196

Journey'den Aldığım Pantolon İlk Yıkamada Soldu!

07/06/2013 Tarihinde Samsun Journey mağazasından kesimini çok beğendiğim için aynı kesimin farklı renklerinden 4 pantolon aldım. Siyah renk olan ilk yıkamada soldu. Firmaya incelemeye iletildi. 1 ay sonra gelen cevap; bu kumaşta bir miktar renk solması normal.


Düşük ısıda yıkamanızı ve ıslak bir bez ile ütülemenizi tavsiye ederiz şeklinde dönüş oldu. Ben böyle bir cevabı kabul etmiyorum. Kumaş solan bir kumaşsa neden kullanılıyor. Tanesi 90 TL'den aldığım bir ürünün kumaşı bu kadar kötü olmamalı. Konuyla ilgili yardımınızı rica ediyorum.

Bahat 159 Okunma

Cevaplar

  • Bahat23 Eylül 2013

    Ürün tarafınıza incelemeye gönderildiğinde 1 kere yıkanmıştı.( ters çevrilerek elde yıkama programında) ve ütülenmemişti. 90 tl ye sattığınız pantolanlar 5 para etmez. Zaten bir daha firmanızdan hiçbir ürün almam. Ve şikayetimi farklı kanallar aracılı ile de sürdüreceğim.

  • Journey Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin kullandığı pantolon koyu renkli olduğu için, koyu renklere özel kullanılan deterjanla tersten, en fazla 30 derecede, hatta mümkünse elde yıkama programında yıkanmalıdır. Ürünün dikiş yerleri, cep kenarları gibi yerlerinde renk solması mevcuttur ve bu sorun yüksek ısıda ütülemeden ve ütünün direk temasından kaynaklanır. Ütüleme talimatı da iç etikette mevcuttur ve yıkama-ütüleme talimatlarına uygun kullanılmayan ürünlerde firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Söz konusu şikayetler, üründe kullanılan kumaşın kalitesiz olduğunun bir göstergesi değildir. Müşterimizin de belirttiği gibi kalitesiz bir kumaşı ürünlerimizde kullanmayız. Talimatlara uygun yıkama-ütüleme yapılması halinde tüm ürünlerimiz uzun süre ilk günkü gibi kullanılabilmektedir. Saygılarımızla, Journey Müşteri İlişkileri

  • Bahat23 Eylül 2013

    PERSONEL SATIŞ YAPARKEN GÖSTERDİĞİ AYNI İLGİYİ SORUN OLDUĞUNDA GÖSTERMİYOR. 1,5 AY ÜZERİNE BEN ARADIĞIMDA ÜRÜNÜN İADESİNİN KABUL OLMADIĞI SÖYLENDİ. ARAMASAM HALA BEKLİYOR OLACAĞIM. BEN ALDIĞIM BU PANTOLUNU BİR DAHA GİYMEM. GİYİLECEK GİBİ DEĞİL. TOPLASAN EN FAZLA 6 KERE GİYMİŞİMDİR. ÜRÜNÜN İADESİNİ İSTİYORUM.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön