14 Eylül 2013 #2011929

Journey Ürünün Rengi Attı!

Mağazadan aldığım etek kalemle lekelendiğinden bezle silmek zorunda kaldım ama leke çıkacağına eteğin rengi çıktı. Firmaya götürdüğümde merkeze gidip incelenecek dediler. İncelemişler suç bizdeymiş. Temizleme şartlarına uymamışız.


Mesleğim gereği o kadar markadan giyiniyorum. Zaman zaman ufak lekeleri çıkarmak için silme işlemi uygularken en ufak bir renk atma olmazken bu Journey'den aldığım eteğin rengi hemen atıyor.


Doğrusu kalitenize hayran kaldım. Piyasada bu şekilde kalitesiz ürünlerinizin olması size hiç yakışmadı. Kaldı ki ben bir ürünü giymesemde olur ama çevremdeki en az 20 kişiyede kalitenizden bahsedeceğim.

Müge 76 Okunma

Cevaplar

  • Müge25 Eylül 2013

    firmanın hiçbirşeyinden memnun değilim

  • Müge25 Eylül 2013

    kumaşlarınız çok kaliteli olduğundan böyle oluyor galiba.neden diğer markalarda olmuyor.Bundan sonra değil sizin malınızı almak bundan sonra da kapınızın önünden bile geçmeyeceğim ve çevremdeki tüm tanıdıklarımada sizin bu kalitesiz ürünlerinizden bahsedeceğim.Saygılarımla

  • Journey Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin bahsettiği gibi ürünlere yapılacak bölgesel temizlemeler üründe renk atmasına sebep olmaktadır. Böyle bir durumda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Saygılarımızla, Journey Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön