sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Journey Siparişim 1 Hafta Sonra İptal Edildi

Alev Alev22 Şubat 17:05

Geçen pazar akşamı Sevgililer Günü indirimi olduğu in Journey'den 19KTLM214T 01 kodlu bir tulum siparişi verdim. 3 ila 5 günü içinde kargolanacağı söylendi bana cuma günü siparişimin hala neden kargoya verilmediği hakkında mesaj attığımda (müşteri hizmetleriyle sadece WhatsApp'tan iletişim kurabiliyorsunuz karşınızda muhatap bulmak çok zor).

3 ila 5 iş günü dedik iki gün de hafta sonu pazartesi günü siparişiniz kargoya verilecek hadi dedim. Neyse ürünü beğendim bekleyeyim. Bugün siparişimin tedarik edilememe nedeniyle (şu anda sitelerinde hala satışta) iptal edildiği mesajı geldi. Hala satışta olan bir ürünü tedarik edemeyen (! ) ve beni bir hafta bekleten firma ne derece profesyoneldir? İlk ve son alışverişim oldu bu kurumsallıktan uzak markadan alışverişim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Journey Logo Journey 1 ay önce

Müşterimizin siparişinde bulunan ürün müşterimizin sipariş ettiği dönemde stok sisteminde yaşanan hatadan kaynaklı tedarik edilememiş ve para iadesi yapılarak müşterimiz konu hakkında bilgilendirilmiştir. Söz konusu şikayete konu olan ürün ise daha sonrasında stoklara tekrar girmiş ve satışa sunulmuştur. Müşterilerimiz 0505 908 83 95 nolu telefondan WhatsApp Destek Hattımıza ulaşabilmekte ve yaşadıkları sorun için 24 saat içinde destek hizmeti alabilmektedirler. Saygılarımızla, Journey Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler