29 Ağustos 2013 #1981833

Journey Online Alışveriş Yaptım Ama Ürünlerim Ortada Yok!

03.08.2013 tarihinde Journey internet sitesinden online alışveriş yaptım. 11678 alışveriş kodu ile 159.90 tl tutarında bir ceket bir pantolon sipariş ettim. Bugün yani 28 ağustos itibariyle ürünler hala ulaşmadı elime. 1 haftadır kargoya teslim edildi yazıyor sitede kargoyu arıyorum yok öyle bir ürün diyor. Kargo takip no da siteye girilmemiş zaten. Müşteri hizmetlerini arıyorum her gün biz size döneceğiz diyorlar hiç bir şekilde geri dönüş yapmıyorlar.


Bu kadar sorumsuz bir firma görmedim. Paramın en kısa zamanda iade edilmesini istiyorum.

Betül 238 Okunma

Cevaplar

 • Betül15 Eylül 2013

  Evet iadem 13.09.2013 tarihinde hesabına yansımıştır. Benim için yorucu bir süreç olmuştur. Yinede Sikayetvar.com a bildirilmesinin ardından kurum ilgililerinin duruma gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşeklür ederim. Benzer durularda müşterinin sikayetvar.com a başvurmasına gerek kalmaksızın gerekli özenin gösterilmesini temenni ediyorum.

 • Journey Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin para iadesi 11.09.2013 saat 10:30 itibariyle yapılmış olup işlem referans numarası: 325410689770 şeklindedir. Kredi kartı ekstresine yansıması bir kaç gün alabilmektedir. Saygılarımızla, Journey Müşteri İlişkileri

 • Betül12 Eylül 2013

  Ayrıca Aslı hanım dün konuyla ilgili bana ger döneceğinizi söylemiştiniz!!!

 • Betül12 Eylül 2013

  12.09 tarihi itibariyle hala yapılmadı iadem. Birazdan yine arayacağım. Bu haftada yapılmazsa artık hukuki yollara başvuracağım hergün arayamam çünkü yeter artık!

 • Betül10 Eylül 2013

  09.09 da aradım iademin yapılmadığını Aslı hanıma bildirdim bir karışıklık olmuş bugün yapılacak dedi. 10.09 mesai bitti yine yapılmadı. Yarın bir daha arayacağım. Lütfen beni uğraştırnasınlar artık yaa bıktım aramaktan.

 • Betül04 Eylül 2013

  04.09 itibariyle iadem hala yapılmamıştır. Kendilerini bu işlem içinde defalarca aramak istemiyorum. Bu hafta iadenin yapılmasını umuyorum.

 • Journey Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin iyi niyetli yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz. Çağrı merkezi ya da online alışveriş ekibi ile bir irtibat kopukluğu olmasından mütevellit, sikayetvar.com aracılığı ile de olsa müşterimizin bize ulaşabilmesi ve talebinin yerine getirilmiş olması bizim için daha büyük önem arzetmektedir. Saygılarımızla, Journey Müşteri İlişkileri

 • Betül02 Eylül 2013

  Bugün ilgili firmadan Aslı hanım benimle irtibata geçerek iptalin gerçekleştirileceğini iadenin yapılacağını belirtti. Kendilerinden ilk talep ettiğimde yani 15 gün önce kadar durumla ilgilinilmesini beklerdim, buraya başvurarak sevdiğim ve tercih ettiğim bir marka olan journey ile ilgili şikayet yazmak zorunda kaldım. Başvurmasaydım aranırmıydım onuda bilmiyorum tabi. Ücret iadesi yapıldığında da bildireceğim. Umarım çetrefilli bir süreç olmaz Teşekkürler

 • Journey Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin ürünlerinin kargoya teslim edildiği bilgisi yanlışlıkla sisteme girilmiştir dolayısıyla tekrar takip edilememiştir. Müşterimizin isteği doğrultusunda siparişi iptal edilmiştir. Kredi kartına bedel iadesi yapılacaktır. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla, Journey Müşteri İlişkileri

 • Betül31 Ağustos 2013

  31 Ağustos itibariyle hala bir aşama kaydedemedim. Online iptal formuda doldurdum 2 kez kimse geri dönmüyor. Ürünlerini artık bedava verseler istemiyorum. Çok ilginç bunca yıldır online alışveriş yapıyorum ilk ke böyle bir ciddiyetsizlikle karşılaşıyorum, muhattap bulamıyorum. Madem online işlerinizi takip edecek, müşteriyle muhattap olacak personeliniz yok neden bu işe giriyorsunuz. 'Talebinizi oluşturduk yetkililerimiz size dönecek' cümlesinden bıktık artık!! Param iade edilsin bir daha asla!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön