22 Nisan 2013 #1756423

Journey Defolu Ürün!

Ankara optimumdan yaklaşık 3 hafta önce 2 pantolon aldım. ürünlerimiz kesinlikle defolu değildir gönül rahatlığıyla alabilirsiniz deniliyor ancak 10 gün önce birini değiştirdim bugün diğer pantolondaki defoyu gördüm aynı üründen ellerinde olmadığını hasarlı ürünü mağazaya getirmem söylendi. en yakın mağaza 40-45 km uzakta.


Ben zaten gidip gelmemle ürünlerin parasını yola vermiş olacağım. para iadesi de, ürünü merkeze göndereceklermiş de onların taktirine göre yapacaklarmış 1-2 ay beklemede cabası. bu kurum müşteriyi nasıl algılıyor. ürünün hasarlı çıktığı yetmezmiş gibi 2 kere gitme masrafı da yanıma kar mı kalacak? haklarım neler ? en son noktaya kadar hakkımı arayacağım.

Fatma 133 Okunma

Cevaplar

  • Fatma29 Mayıs 2013

    zaten önce öyle yaptım ama ne müşteri hizmetlerinden geri dönüldü ne de mağaza müdüründen olumlu cevap alabildim.

  • Journey Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzü karşı taraf ödemeli kargo ile Ankara ofisimizin müşteri hizmetleri departmanına gönderebilirsiniz. Paketinizin içine ad-soyad, adres ve telefon gibi irtibat numaranızı ve şikayetinizi yazan bir not kaymanız halinde 30 gün içinde tarafınıza bilgi verilecektir. Ürünün defo kısmının bizden kaynaklı olduğunun tespiti halinde para iadeniz ödeme şeklinize göre yapılacaktır. Şikayetlerinizi sikayetvar.com'dan önce firma merkezimize bildirmeniz, ya da web sitemizden yazılı olarak göndrmeniz durumunda daha hızlı çözüm bulunacağını bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Journey Müşteri İlişkileri

  • Fatma04 Mayıs 2013

    şikayetimle ilgili firma kesinlikle ilgilenmemiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön