14 Eylül 2013

Journey Çuvallaşan Pantolonlar!

Journey'den siyah ve lacivert renkte olmak üzere iki adet 13 PNT389 kod numaralı pantolon aldım. Pantolonu giymemin üzerinden 1-2 saat geçmeden pantolon esneyerek çuval gibi oldu. Model falan hiçbir şey kalmadı. Çok beğenerek aldığım ürünler tam bir hayal kırıklığı yaşattı.


Kalitesine güvenip aynı üründen iki tane almam büyük bir hata olmuş. Daha önce de bu markanın pantolonlarını aldım. Kullandım bir sorun yaşamadım. İnceleme isteğinde bulunduğumda, kumaşın özelliğinden dolayı esneme yapması normal diye iadem kabul edilmedi. Böyle bir firmadan böyle bir yanıt beklemiyordum. Çok beğenip güvenmesem aynı üründen iki tane almazdım zaten.

Aynur 225 Okunma

Cevaplar

  • Aynur24 Eylül 2013

    Ürünlerinizle birlikte en kısa zamanda tüketici haklarına başvurup şikayetimi yapacağım.

  • Aynur23 Eylül 2013

    Dediğiniz normalin üzerinde bir esneme olmasa zaten ürünü gönderme ihtiyacı duymazdım.Ürün hemen şekil kaybettikten sonra kumaş kalitesinin yüksek olması çok da önemli değil. O kadar para verip aldığım ürünleri en azından bir gün düzgün giyebilmeliydim.Müşteri hassasiyetiniz gerçekten mükemmelmiş.Bu şekilde cevaplar vererek sadece müşteri kaybedersiniz.O pantolonlar çöpe gidecek o zaman.Bir daha da asla ürünlerinin arkasında durmayan bu firmadan alışveriş yapmam.

  • Journey Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin bahsettiği ürünlerdeki kumaş içeriği gereği esneme yapmasının normal olduğu inceleme raporunda belirtilmiştir. %100 Polyester olmayan tüm pantolonlarımızda (diğer hazır giyim firmalarında olduğu gibi) bir miktar esneme olabilir. Esneme olması kumaşın kalitesizliği ifade etmemektedir. Ürünlerimizde kalitesi yüksek kumaşlar kullanılmaktadır. Saygılarımızla, Journey Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön