09 Haziran 2016

Jolly Tur'dan Beklenmedik Fiyasko!

04-11 Haziran tarihleri arasında yapılan "Baştan Başa İtalya Turu" paketi (7500** rezervasyon no.lu) telefon yoluyla satın alma sırasında sözleşmenin bize mail olarak iletileceği ve bizim onaylamamız gerektiği söylendi, aynı anda istersek görüşmeyi gerçekleştirdiğimiz eleman tarafından bizim adımıza onaylanabileceği söylendi. Onaylıyorum kelimesinin kabulünden başka; sözleşme içeriği, sözleşme maddeleri, sözleşme kapsamı, dikkat edilecek noktalar, müşterinin takip edeceği yol ve sorumluluk, müşterinin yükümlülüğü, paket turla ilgili yeni çıkmış kanunlar, bu kanunların içeriği vb. konular hiçbir şekilde söylenmedi, vurgulanmadı.

Telefonda hiç görmediğimiz okumadığımız ve de bize okunmayan turun iptaline neden olabilecek en önemli unsurları söylemeden (sizin adınıza onaylıyorum, kabul ediyor musunuz) söyleminin sorumlu tutulduğu tarafın müşteri olması ne kadar doğru! İlke para para para mı?

Hülya 1.329 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi09 Haziran 2016

    Değerli Misafirimiz Hülya Hanım, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili talebiniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak sizinle irtibata geçilmiş ve şikayetinizin çözümlenmesi konusunda gerekli tüm işlemler yapılmıştır. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkiler

  • Hülya 09 Haziran 2016

    Türkiye neden Dünya Turizminde hak ettiği yerinde değil?Bunca potansiyele rağmen eksiğimiz ne?Sorularının cevabının tam karşılığı JollyTur ilkeleridir! Turizmde mal satmıyoruz, sattığımız tek şey hizmet, aldığımız tek şey memnuniyet, cebimize giren tek şey para dır! para memnuniyet den sonra gelirse haklı kazanç, helal kazanç başarılı iştir. para memnuniyet den önce gelirse, haksız kazanç, haram kazanç ve başarısız bir iştir! Siz başarılı mısınız?JollyTurun ilkeleri vizyon ve misyonunu incelemeden biliyorum. Para Para Para. Böyle durumlar için elinizin altında birkaç avukat hazır bulundurunca ya kadar vicdanınızı hazır etseydiniz de bu yazı şikayet değil de teşekkür yazısı olsaydı. Sloganlarınız şu anki durumumuzla ne kadarda uyumlu TEBRİKLER! Şu ana kadar vermiş olduğum en fazla Ramazan SADAKASI size nasipmiş. Bir memurun 12 ay kredi ile çektiği tur bedelini harcayın harcayabilirseniz.

  • Hülya 09 Haziran 2016

    Bizde hiçbir kusur yoktur diyorsunuz ya bana satışı yapan elemanınız tura katılamadığımızdan beri telefonlara çıkamıyor. Dediğiniz kadar haklı olsaydınız karşıma çıkar çatır çatır konuşur ben size yükümlülüklerinizi bir bir söyledim derdi! Ses kayıtlarımda defalarca aradığımı söylediniz gerçekten de bir sorun olup olmadığını yapmam gereken bir şey var mı sorusunu sorduğumu dinlediniz, herhangi bir sorun olmadığı cevabını da güzelce dinlediniz mi? pasaportlarımız tamam mı? bir sorun yok değil mi? Söylemi mi duymadınız mı! Ses kayıtlarını dinlerken ha bire kendinize kurtarma operasyonu hazırlayana kadar, mağduriyeti giderme operasyonu hazırlasaydınız. Zor geldi değil mi? Bunun kanunu tüzüğü yönetmeliği yok çünkü! Tek kanunu insaf, insafın da lugatınızda tüzüğü yok! Otelcilik Lisesi mezunu kurul başkanımız Otelcilik Lisesi Öğretmeni olan bana meslek etikli savunma ve telafi verebilirdi!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön