08 Ağustos 2016

Jolly Tur Uçuş İptali ve Ücret İadesi Bile Olmadan Tatil Süresinin Kısaltılması

Kendilerine yolladığım mail fotoğrafta ektedir. Mailde detaylı olarak yaşadığım sıkıntı açıkça anlatılmaktadır. Durumdan dolayı yaşattıkları mağduriyet aşikardır. Tatilden dönüş seferimin havayolu tarafından iptal edilmesi üzerine otelden normal çıkış saati olan 12:00 lokal saati yerine 04:00 lokal saatinde (tatilimi 8 saat kısaltarak) ayrılmam gerektiğini ve havayolu şirketinin sabah 06:40 lokal saatte olan uçuşuyla geri dönmem gerektiği tarafıma beyan edilmiştir. Ek ücret ödeyerek satın aldığım havalimanı-otel, otel-havalimanı özel transferini de ekonomik transfere çevirmiş herhangi bir para iadesi olmaksızın bilgilendirme dahi yapılmamıştır.


Yukarıda aktardığım konular gereğince Jolly Tur hakkındaki şikayetimi avukatım aracılığıyla Tüketici Mahkemesi'ne bildireceğim.

Uğur 766 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Değerli Misafirimiz Uğur Bey, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili talebiniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak sizinle irtibata geçilmiş ve şikayetinizin çözümlenmesi konusunda gerekli tüm işlemler yapılmıştır. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkiler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön