13 Ekim 2017
Yorum Yap
#9688240

Jolly Tur Satış Politikası Ve Müşteri Hizmetlerinin Sorumsuzluğu!

06-13 Ağustos tarihlerinde Jolly Turdan satın aldığımız Sueno Beach Side'de konakladık. Maalesef üstüne basa basa sözlü ve yazılı olarak defalarca havuz kenarı istediğimizi belirtmemize ve rezervasyonun bu doğrultuda onaylanmasına rağmen otelde havuza bakan fakat havuz kenarı olmayan sadece tek bir oda vardı o da bize denk geldi. Otelde bulunan Jolly Tur temsilcileri uğraşmalarına rağmen soruna bir çözüm bulamadılar.


Yaşadığımız bu hayal kırıklığından sonra satışı yapan Jolly Tur merkezdeki temsilciyi de aramamıza rağmen hiç bir çözüm bulunmadı. Jolly Tur tatili size satana kadar kral gibi davranıyor fakat satış gerçekleştikten sonra kendilerinden kaynaklanan hiçbir probleme çözüm bulmadıkları gibi müşteri hizmetlerinde de ne kadar zayıf olduğunu kanıtladılar.

Oktay 2.698 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi13 Ekim 2017

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüş, öneri ve talepleriniz için Müşteri İlişkileri Departmanımız gerekli incelemeyi sağlayarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, Jolly Tur Halkla İlişkiler & Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları